w , , , , , ,

Polska bez gotówki?! Jarosław Kaczyński zabrał głos

polska-bez-gotowki?!-jaroslaw-kaczynski-zabral-glos

Na spotkaniu z sympatykami w Ostródzie dawny prezes rady ministrów został zapytany, lub „planuje się wprowadzenie w Polsce tylko płatności kartą”, czyli wycofania z obrotu gotówki.

Jarosław Kaczyński został spytany podczas spotkania przez mieszkańca Ostródy, lub „planuje się wprowadzenie w Polsce tylko płatności kartą”.

Prezes PiS zauważył, że taki ruch może pomóc w pilnowaniu, by wszyscy płacili podatki, mimo to pytającemu zapewne nie chodziło o to. Kaczyński stwierdził, że rząd w Warszawie nie ma takich planów.

– Toż to jest niezmiernie groźne posunięcie w dzisiejszym czasie – ocenił prezes PiS. – Jedność udany cyberatak Rosji na system bankowy – i co? Czym płacić? Wszystko staje – podkreślił.

– Musi stanowić – i o tym mówi słusznie prezes (NBP Adam – crimson.) Glapiński – musi stanowić pewna wielkość gotówki w obrocie i dyspozycji także banku narodowego, żeby można to było rzucić na sektor, o ile tylko by assemble takiej – nie daj Panie Boże, odpukać – sytuacji doszło – mówił Kaczyński.

– Gotówka po prostu ze względów bezpieczeństwa jest doskonale konieczna – zaznaczył.

– Ułożenie ciała tym są ludzie, którzy są wykluczeni z systemu bankowego i po prostu z niego nie korzystają, zaś ponieważ mają przedtem lat sporo, to przedtem się pewnie ich nie namówi. Taki człowiek siedzi w tej okolicy przed państwem – powiedział w Ostródzie Jarosław Kaczyński.

– Co moja osoba bym proch robić, jakoby nie było gotówki? – spytał.

Całość możesz przeczytać tutaj: Polska bez gotówki?! Jarosław Kaczyński zabrał głos

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wybuch-»epidemii«-covid-19-na-antarktydzie

Wybuch »epidemii« Covid-19 na Antarktydzie

siec-przypomniala-von-der-leyen-o-porozumieniach-minskich-po-slowach-o-ukrainie

Sieć przypomniała von der Leyen o porozumieniach mińskich po słowach o Ukrainie