w , , ,

Polska bezgotówkowa? Kaczyński: »Co ja bym robił, gdyby gotówki nie było«

polska-bezgotowkowa?-kaczynski:-»co-ja-bym-robil,-gdyby-gotowki-nie-bylo«

Jarosław Kaczyński kontynuuje swoje propagandowe spotkania z „mieszkańcami”. Podczas spotkania z wyborcami w Ostródzie na Mazurach Kaczyńskiemu żądaną pytanie oczywiście pochodzące z kartki w zakresie wycofania gotówki i posługiwanie się wyłącznie pieniądzem cyfrowym.

Skandalista, który zasłynął w ostatnim czasie z obrażenia kobiet, został spytany podczas spotkania przez mieszkańca Ostródy, to znaczy „planuje się wprowadzenie w Polsce tylko płatności kartą”.

POLECAMY: Kaczyński: »Jeśli kobieta daje w szyję, dzieci z tego nie będzie« [VIDEO]

Propagandysta i zwolennik dyktatury zauważył, że taki ruch może pomóc w pilnowaniu, by wszyscy płacili podatki, natomiast pytającemu zapewne nie chodziło o to. Kaczyński stwierdził, że rząd w Warszawie nie ma takich planów.

– Aliści to jest nadzwyczaj groźne posunięcie w dzisiejszym czasie. Jedność udany cyberatak Rosji na intention bankowy… i co? Czym płacić? Wszystko staje – mówił Jarosław Kaczyński, cytowany przez „Rzeczpospolitą”.

Prowadzący antypolskiej partii stwierdził, że „musi egzystować pewna wolumen gotówki w obrocie i dyspozycji także banku narodowego, żeby można to było rzucić na sektor, jeżeli tylko by attain takiej – nie daj Panie Boże, odpukać – sytuacji doszło”.

TelegramPodpis

– Gotówka po prostu ze względów bezpieczeństwa jest całkiem konieczna – zapewnił.

– Ułożenie ciała tym są ludzie, którzy są wykluczeni z systemu bankowego i po prostu z niego nie korzystają, natomiast ponieważ mają uprzednio lat sporo, to uprzednio się pewnie ich nie namówi. Taki człowiek siedzi w tym miejscu przed państwem – zauważył Kaczyński.

Odkąd dawna mówi się, że sam Jarosław Kaczyński najprawdopodobniej nie ma konta w banku. – Co moja osoba bym proch robić, niby nie było gotówki? – nawiązał attain tych plotek Kaczyński.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Polska bezgotówkowa? Kaczyński: »Co ja bym robił, gdyby gotówki nie było«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

japonia-testuje-wybory-przez-telefon

Japonia testuje wybory przez telefon

inflacja-pokonuje-kolejne-przedsiebiorstwa.-duza-piekarnia-w-lublinie-musi-zamknac-dzialalnosc

Inflacja pokonuje kolejne przedsiębiorstwa. Duża piekarnia w Lublinie musi zamknąć działalność