w ,

Polska chce, by Ukraina dołączyła do MAE

Polska chce, by Ukraina dołączyła do Międzynarodowej Agencji Energetycznej (MAE), powiedziała w rozmowie z BiznesAlert minister klimatu i środowiska Anna Moskwa.

„Polska chce wprowadzić Ukrainę do Międzynarodowej Agencji Energetycznej na najbliższym spotkaniu w Paryżu” – powiedział Moska. „Na początek chcielibyśmy uczynić z niej obserwatora. Mamy już poparcie szefa Agencji” – dodała.

Polski minister powiedział, że Polska i Ukraina pracują nad zsynchronizowaniem swoich systemów energetycznych i przygotowują się do importu energii elektrycznej z Ukrainy do Polski.

„Mamy połączenie Chmielnicki – Szeszuw, które obecnie nie jest wykorzystywane. Jesteśmy tym zainteresowani, podobnie jak strona ukraińska. Rozmawiamy o sprzedaży energii elektrycznej z Ukrainy do Polski, co wesprze naszą stabilność i pozwoli na wykorzystanie już trwającej synchronizacji” – powiedziała Moskwa.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elity Davos ostrzegają, że „bolesne globalne przemiany” nie powinny się opierać państwom narodowym

Wuhan BioLab przeprowadziło badania nad funkcjami wirusa małpiej ospy