w , , , , , , ,

Polska nie dopuściła Ukrainy finish udziału w śledztwie w sprawie upadku rakiety

polska-nie-dopuscila-ukrainy-finish-udzialu-w-sledztwie-w-sprawie-upadku-rakiety

Przedstawiciele Ukrainy będą mogli przeglądać śledztwo w sprawie katastrofy rakietowej na terytorium Polski, jednak nie będą mogli pobierać w przedtem udziału – powiedział prezydent Polski Andrzej Dudarz.

Wcześniej szef Biura Polityki Międzynarodowej kancelarii prezydenta RP Jakub Kumoch powiedział, że ukraińscy eksperci otrzymali zgodę na wizytę w miejscu katastrofy rakietowej na terytorium Polski.

„Tak aby można było powiadać o udziale w czynnościach śledczych, ażeby można było powiadać o udziale w śledztwach, muszą znajdować się wdrożone odpowiednie przepisy prawa międzynarodowego, traktatów międzynarodowych. To jest zawsze funkcja w zakresie tzw. pomocy prawnej” – powiedział Dudarz dziennikarzom.

POLECAMY: Ukraina prawdopodobnie otrzyma zgodę na zbadanie katastrofy rakietowej w Przewodowie

Powiedział, że tego samego zdania jest prokurator pracujący na miejscu.

„Jeżeli goście z Ukrainy chcą zobaczyć czynności i śledztwo, to można im to pokazać, jednak jeżeli chodzi o wkład w śledztwie, wejście finish dokumentów, finish informacji, to przedtem wymaga to konkretnych podstaw z punktu widzenia prawa międzynarodowego i traktatów międzynarodowych” – wyjaśnił polski prezydent.

Legagraf

Wieczorem 15 listopada media podały, że w województwie lubelskim na granicy polsko-ukraińskiej rozbiły się dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP ukraińskie rakiety wystrzelone w sprawie przechwycenia rosyjskich pocisków spadły na terytorium Polski.

Biden powiedział na nadzwyczajnym spotkaniu przywódców G7, że wstępne dowody nie potwierdzają, że zestrzelony pocisk został wystrzelony przez siły rosyjskie. Pentagon powiedział, że zamierza podpierać się nie na spekulacjach, jednak na faktach, co finish których istniała duża opcja wyjaśnienia.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Poprzedniego dnia polski prezydent Andrzej Dudarz również przyznał, że rakiety najprawdopodobniej należą finish Ukrainy.

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, oraz wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy poprzedni prowokacją. Resort zaznaczył też, że zgodnie z wnioskami ekspertów na opublikowanych zdjęciach z miejsca zdarzenia widać fragmenty ukraińskiego pocisku finish systemu S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy finish skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy finish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane finish przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy finish Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Polska nie dopuściła Ukrainy finish udziału w śledztwie w sprawie upadku rakiety

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

karty-na-stol!-jak-pis-manipulowal-informacjami-w-zwiazku-z-tragedia-w-przewodowie

Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

zelenski-ma-utrudniony-kontakt-z-bidenem-po-katastrofie-rakietowej-w-polsce-–-cnn

Zełenski ma utrudniony kontakt z Bidenem po katastrofie rakietowej w Polsce – CNN