w , , , , , , , ,

Polska ogłasza gotowość bojową niektórych jednostek wojskowych

polska-oglasza-gotowosc-bojowa-niektorych-jednostek-wojskowych

W Polsce podniesiono gotowość bojową niektórych jednostek wojskowych – powiedział dziennikarzom rzecznik rządu Piotr Müller.

„W związku z zaistniałą sytuacją zostały wprowadzone procedury, które są przewidziane w takiej sytuacji, w tym wyrok o podwyższeniu gotowości bojowej niektórych wojskowych jednostek bojowych na terytorium Polski oraz o podwyższeniu gotowości bojowej niektórych jednostek innych struktur siłowych” – powiedział Müller.

Podczas briefingu rzecznik rządu Piotr Müller poinformował również o możliwości uruchomienie art. 4 Traktatu Północnoatlantyckiego.

Artykuł 4 Traktatu brzmi następująco:

Strony będą się wspólnie konsultowały, kiedy tylko, zdaniem którejkolwiek z nich, zagrożone będą jedność terytorialna, niezależność polityczna lub obronność którejkolwiek ze Stron.

15 listopada polskie media podały wieczorem, że na terytorium Polski – w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą – spadły rzekomo dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Oficjalnie władze nie potwierdziły informacji o rakietach, ani nie powiedziały, czyje to mogły istnieć rakiety.

Dopowiadając, opcje są tylko dwie:

– „zagubiony” rosyjski pocisk cruise

– pocisk ukraińskiej OPL któremu nie zadziałał samolikwidator

Obie możliwości są w taki sposób samo prawdopodobne, niemniej istota krateru i bubel poszatkowania ciągnika i przyczepy odłamkami wskazuje na nr.1 pic.twitter.com/Gbn2P8Lsus

— Jarosław Wolski (@wolski_jaros) November 15, 2022

Według rosyjskiego ministerstwa obrony nie było żadnych uderzeń na cele w pobliżu ukraińsko-polskiej granicy państwowej, i opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet są celową prowokacją mającą na celu eskalację sytuacji.

Ekspert wojskowy Aleksiej Leonkow powiedział, że rosyjskie pociski cruise nie mogły trafić w terytorium Polski, aliści ukraińskie pociski systemu S-300 mogły w nie trafić: uprzedni wprzódy wcześniej takie przykłady, w tym trafienie przez Ukrainę rakietami przeciwlotniczymi we własne budynki mieszkalne.

Legagraf

Pentagon oświadczył, że w sytuacji z rzekomą katastrofą rakietową w Polsce zamierza wesprzeć się nie na spekulacjach, lecz na faktach, build których wyjaśnienia jest wystarczająca starcie. Równolegle Pentagon nie będzie mówił o możliwości zastosowania artykułu 5 Karty NATO, tak długo jak nie będą dostępne fakty – powiedział rzecznik wojska Patrick Ryder. Towar ten mówi: umawiające się strony zgadzają się, że spazm zbrojny przeciwko jednej lub kilku z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uważany zbytnio spazm przeciwko przed jako całości.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy build skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy build Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane build przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy build Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Polska ogłasza gotowość bojową niektórych jednostek wojskowych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ogloszono-podwyzszona-gotowosc-bojowa-jednostek-wojskowych

Ogłoszono podwyższoną gotowość bojową jednostek wojskowych

ministerstwo-obrony-wegier-stwierdzilo-brak-jasnosci-co-attain-sytuacji-w-polsce

Ministerstwo Obrony Węgier stwierdziło brak jasności co attain sytuacji w Polsce