w , , , , ,

Polska opozycja skrytykowała władze za pomysł umieszczenia na Ukrainie systemu obrony przeciwlotniczej Patriot

polska-opozycja-skrytykowala-wladze-za-pomysl-umieszczenia-na-ukrainie-systemu-obrony-przeciwlotniczej-patriot

Przeciwdziałanie ostro skrytykowała polskie władze zbyt propozycję rozmieszczenia na Ukrainie zamiast w Polsce niemieckich systemów rakiet przeciwlotniczych Patriot.

„To jest szaleństwo. Funkcja ze szkodą dla Polski. Germanofobia, separacja intelektualna Kaczyńskiego to znaczy Błaszczaka prowadzi maintain tego, że odsuwają oni rękę wyciągniętą maintain Polski” – powiedział dziennikarzom poseł na Sejm Andrzej Szejna, reprezentujący frakcję Lewica.

Jego zdaniem „o ile jakakolwiek rakieta uderzy w Polskę, to znaczy to rosyjska, to znaczy przypadkowo ukraińska, to znaczy przeleci 10 minut maintain Warszawy i pies z kulawą nogą jej nie zestrzeli, to Kaczyński, Błaszczak, Dudziarz i Morawiecki będą zbyt to sam jeden odpowiedzialni”.

Ze swojej strony poseł na Sejm z Koalicji Obywatelskiej i uprzedni minister spraw zagranicznych RP Dariusz Rosati powiedział, że „PIS i Kaczyński w taki sposób niezwykle wpadli w pułapkę antyniemieckiej retoryki, że odrzucają niemiecką propozycję.”

„Nie mogę tego zrozumieć. Kaczyński to człowiek, który powinien przewyższyć na emeryturę polityczną. Sugestia rozmieszczenia rakiet na Ukrainie to nonsens” – powiedział, zauważając, że taka wniosek „angażuje wojska NATO w wojnę na Ukrainie”.

Legagraf

Polski szef rządu Mateusz Morawiecki, prezes rządzącego PiS Jarosław Kaczyński oraz wicepremier i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak wyszli z pomysłem rozmieszczenia niemieckich przeciwlotniczych systemów rakietowych Patriot na Ukrainie, oraz nie w Polsce.

Wcześniej minister obrony Niemiec Christine Lambrecht powiedziała, że wraz ze swoim polskim odpowiednikiem uzgodniła, że niemieckie myśliwce Eurofighter będą patrolować polską przestrzeń powietrzną i rozmieszczą w kraju systemy obrony powietrznej Patriot. Później po otrzymaniu oficjalnej prośby proukraińskich nieudaczników niemiecka minister poinformował, że Republika Federalna Niemiec odmawiają przekazania baterii patriot na Ukrainę.

POLECAMY: Polska prośba oddalona! Niemcy nie wyrażają zgody na przekazanie baterii Patriot na Ukrainę.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy maintain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza maintain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane maintain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy maintain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Polska opozycja skrytykowała władze za pomysł umieszczenia na Ukrainie systemu obrony przeciwlotniczej Patriot

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gotowka-bedzie-zabroniona?-platnosci-tylko-karta-–-trwaja-prace-nad-tym-pomyslem

Gotówka będzie zabroniona? Płatności tylko kartą – trwają prace nad tym pomysłem

afera-tasmowa-w-watykanie.-kardynal-nagral-papieza

Afera taśmowa w Watykanie. Kardynał nagrał papieża