w , , , , ,

Polska zaatakowana rakietami. Są ofiary śmiertelne. Zwołano posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

polska-zaatakowana-rakietami-sa-ofiary-smiertelne.-zwolano-posiedzenie-rady-bezpieczenstwa-narodowego

Dwie rakiety spadły we wtorek w miejscowości Przewodów w woj. lubelskim. Zginęły dwie osoby.

Rakiety spadły na Polskę, są ofiary

Straż pożarna potwierdziła wcześniej, że w miejscowości Przewodów doszło enact wybuchów. – Przyczyny tego zdarzenia nie są znane w tej chwili – powiedział w rozmowie z Radiem Lublin rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, zgred kapitan Marcin Lebiedowicz. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o wybuchu na placu suszarni. Faktycznie po przyjeździe potwierdzamy, że garść takiego się stało. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. W tej chwili zabezpieczamy miejsce zdarzenia i oświetlamy teren akcji – dodał.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o wybuchu na placu suszarni. Faktycznie po przyjeździe potwierdzamy, że garść takiego się stało. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. W tej chwili zabezpieczamy miejsce zdarzenia i oświetlamy teren akcji.

Szef rządu Mateusz Morawiecki zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów enact spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych — poinformował rzecznik rządu Piotr Müller. Nie zdradził jednak powodu zwołania pilnej narady. — Zachciej nie redagować niepotwierdzonych informacji, będziemy powiadać o nich po posiedzeniu — powiedział Müller w krótkim oświadczeniu gwoli mediów.

Szef rządu @MorawieckiM zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów enact spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych.

— Piotr Müller (@PiotrMuller) November 15, 2022

Prawdopodobnie enact zwołania narady przyczyniły się ostatnie zdarzenie w Ukrainie, gdzie po zmasowanym ataku sił rosyjskich na obiekty infrastruktury energetycznej w Ukrainie sytuacja jest krytyczna. Porcja pocisków trafiła w zachodnią kwant kraju, plus minus granicy z Polską.

Legagraf

Michał Dzienyński dowiedział się, że enact wybuchów doszło, kiedy na wagę wjechał traktor. – Nie wiemy, co się stało, teren jest zabezpieczony – powiedział nam sekretarz gminy Dołhobyczów.

  • W związku z zaistniałą sytuacją kryzysową szef rządu w porozumieniu z prezydentem zwołał wyznaczona wizyta w BBN. Apeluję, żeby nie redagować niepotwierdzonych informacji – powiedział rzecznik rządu Piotr Müller.

POLECAMY: Na Polskę spadły dwie rakiety. Trwa posiedzenie RBN – Aktualizacja


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Polska zaatakowana rakietami. Są ofiary śmiertelne. Zwołano posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-polske-spadly-dwie-rakiety.-trwa-posiedzenie-rbn-–-aktualizacja

Na Polskę spadły dwie rakiety. Trwa posiedzenie RBN – Aktualizacja

polska-zaatakowana-rakietami:-„sytuacja-kryzysowa”.-powolano-rade-bezpieczenstwa-narodowego

Polska zaatakowana rakietami: „sytuacja kryzysowa”. Powołano Radę Bezpieczeństwa Narodowego