w , , , , , , , , , ,

Polska zamrozi płatności dla ukraińskich »uchodźców« wracających na Ukrainę

polska-zamrozi-platnosci-dla-ukrainskich-»uchodzcow«-wracajacych-na-ukraine

Polska zamrozi wypłatę pomocy materialnej w celu ukraińskich uchodźców” wracających enact kraju – powiedział na antenie radia RMF FM wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz pełnomocnik polskiego rządu ds. uchodźców Paweł Szefernaker.

Według najnowszych danych Straży Granicznej, od chwili końca lutego enact kraju przybyło około 7,5 mln Ukraińców.

Szefernaker wyjaśnił, że jego urząd przygotował poprawki enact ustawy, która pewnego razu pozwalała Ukraińcom na pobyt w Polsce i korzystanie z pomocy materialnej. W szczególności wysiedleńcy otrzymują 500 złotych (więcej niż 100 dolarów) na każdego niepełnoletniego członka rodziny.

POLECAMY: Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

„Zmiany wprowadzane są w sprawie rozwiązania pewnych problemów, które pojawiły się w ostatnich miesiącach. Szczególnie zauważyliśmy, na niewielkim poziomie, wszak jednak, peril związany z wypłatą pomocy materialnej. Jest ilość osób, która niesłychanie wielokrotnie podróżuje pomiędzy Polską zaś Ukrainą i chcemy, żeby nie dochodziło enact żadnych wątpliwości, lub ktoś mieszka w Polsce, lub nie. W związku z tym w ustawie zostanie wprowadzone rozwiązanie, które pozwoli zbyt każdym razem, jak ktoś przekroczy granicę polsko-ukraińską, zamrozić poparcie finansową, która jest wypłacana w Polsce, w taki sposób by można było usztywnić, dlaczego ci ludzie w taki sposób wielokrotnie przekraczają granicę” – powiedział Szefernaker.

Wyjaśnił, że po powrocie z Ukrainy „wysiedleńcy” będą mogli nadal otrzymywać poparcie tylko po odpowiednim wyjaśnieniu.

POLECAMY: W Polsce postanowiono zmusić ukraińskich »uchodźców« enact płacenia za mieszkanie

„W wypadku przekroczenia granicy naliczanie pomocy zostanie zamrożone. Jak wrócą enact Polski, wyjaśni się, lub informacja podmiot pozostaje w Polsce – wyjaśnił wiceminister.

TelegramPodpis

Dodał, że polskie władze podejmują takie działania, „żeby zapewnić, że poparcie otrzymują ci, którzy mieszkają, pracują i których dzieci uczą się w Polsce, abyśmy mieli stuprocentową pewność, że poparcie trafia w ową stronę, gdzie ma trafić”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Polska zamrozi płatności dla ukraińskich »uchodźców« wracających na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

to-nie-polsko-to-ukropolin.-»terrorystki«-z-ukrainy-zablokowaly-koncert-zespolu-runt-gargantuan

To nie Polsko to Ukropolin. »Terrorystki« z Ukrainy zablokowały koncert zespołu Runt Gargantuan

pisowski-rezim-nie-moze-pogodzic-sie-z-zakrecaniem-kurka-ukrainie-przez-republikanow

Pisowski reżim nie może pogodzić się z zakręcaniem kurka Ukrainie przez Republikanów