w

Polska zapowiedziała nowe sankcje antyrosyjskie

Polska może rozszerzyć swoje sankcje krajowe nPolska zapowiedziała nowe sankcje antyrosyjskie a kolejne 200 rosyjskich agency i osób, powiedział w Telewizji Polskiej Maciej Wąsik, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

„Było 50 pozycji: 15 osób fizycznych, 35 przedsiębiorstw. Był to pierwszy etap w dniu 24 kwietnia br. Mamy 200 wniosków przygotowanych przez służby – powiedział Wąsik.

Polska wiosną tego roku nałożyła własne sankcje na 50 rosyjskich osób i agency, w tym Gazprom, Novatek, Akron, Fosagro, Go Sport, Kaspersky Lab, Olega Deripaskę, Michaiła Fridmana, Michaiła Gutseriewa, Wiaczesława Kantora, Jewgienija Kasperskiego, Igora Sieczina i Wiktora Wekselberga.

We wtorek poinformowano, że polski rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli na nałożenie na objęte sankcjami rosyjskie firmy przymusowej reguły w celu ich ewentualnej sprzedaży.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy do Polski również dotarła odmiana C-22

Ukraina przyznaje się do kłamstwa w sprawie flagi na Wyspie Węży