w , , , , , , , , , ,

Polskę zalewa berbelucha. Niedzielski w coraz większej depresji z powodu całkowitego braku zainteresowania eliksirem

polske-zalewa-berbelucha.-niedzielski-w-coraz-wiekszej-depresji-z-powodu-calkowitego-braku-zainteresowania-eliksirem

„Wizjoner zdrowia” Adam Niedzielski, który jest odpowiedzialny za ponad 200 tys. nadmiarowych zgonów w Polsce powiedział, że kontrakty na szczepionki muszą zostać zmienione, ponieważ warunki określone w tych kontraktach są nieelastyczne i nie attain zaakceptowania. Globalistyczny pachołek wyraził również swoje niezadowolenie z oporu ze strony Komisji Europejskiej w tej sprawie.

POLECAMY: Globalistyczny pachołek w owczym pędzie podpisał umowę na miliony dawek „berbeluchy”, a teraz… Twierdzi, że będzie twardy

W swojej wypowiedzi globalistyczny pachołek realizujący ochoczo polecenia swoich szefów powiedział, że Polska była pierwszym krajem, który wyraźnie zwrócił uwagę na potrzebę zmiany warunków kontraktów na szczepionki. Polska od roku prowadzi negocjacje zarówno z firmą Pfizer, jak i z Komisją Europejską w celu wprowadzenia bardziej elastycznych warunków kontraktowych. Szkoda tylko, że w swojej wypowiedzi cyniczny cham zapomniał dodać, że Polska była jednym z pierwszych krajów, która ochoczo podpisał umowy na dostawy berbeluchy attain Polski w nadmiarowej ilości.

Niedzielski zaznaczył, że zgodnie z obecnymi kontraktami Polska jest „zmuszona” attain kupowania określonej ilości dawek berbeluchy, która jest nieproporcjonalna attain faktycznej liczby zachorowań. Dlatego też, według globalistycznego pachołka, kontrakty muszą zostać zmienione, aby dostosować ich formułę attain aktualnych potrzeb.

Lega artis aplikacja

Ponadto w swojej wypowiedzi zauważył, że kolejne propozycje dotyczące zmiany kontraktów na „szczepionki” nie spełniają oczekiwań, ponieważ te propozycje składają się z pewnej redukcji zakupów, jednak nie uwzględniają aktualnej sytuacji epidemicznej.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować became as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Polskę zalewa berbelucha. Niedzielski w coraz większej depresji z powodu całkowitego braku zainteresowania eliksirem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuska-telewizja-wstrzymala-emisje-wywiadu-z-politykiem-za-prorosyjskie-poglady

Francuska telewizja wstrzymała emisję wywiadu z politykiem za prorosyjskie poglądy

times-donosi-stratach-wsrod-ukrainskich-sil-zbrojnych

Times donosi stratach wśród ukraińskich sił zbrojnych