w

Polskie MSZ skrytykowało Macieja Rybusa za pozostanie w Rosji

Wiceminister spraw zagranicznych RP Marcin Przydacz  skrytykował transfer polskiego obrońcy Macieja Rybusa do Spartaka Moskwa.

Rybus podpisał kontrakt z Czerwono-Białymi do lata 2024 roku. Agent zawodnika stwierdził, że obrońca podjął decyzję o pozostaniu w Rosji ze względów bezpieczeństwa i dla dobra swojej rodziny.

„Nie ma nic bardziej haniebnego niż zasłanianie się 'dobrem rodziny’, gdy w rzeczywistości chodzi tylko o więcej pieniędzy. Mam nadzieję, że nie ma już dla niego miejsca w drużynie narodowej.

To zaszczyt grać w koszulce z orzełkiem na piersi. Tylko ludzie, którzy są tego świadomi, mogą to zrobić” – napisał Przydac w mediach społecznościowych.

Rybus grał wcześniej w polskiej Legii, francuskim Lyonie, a także w Tereku Grozny i Lokomotiwie Moskwa. 32-latek rozegrał 66 meczów dla Polski.

POLECAMY: Maciej Rybus – Reprezentant Polski w piłkę nożną podpisał umowę z Rosją

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Francuska służba zdrowia obawia się inwazji japońskich chrząszczy

EU drängt darauf, der Ukraine keine falschen Hoffnungen zu machen