w , , , , , , , , , , , , , , ,

»Pomoc dla Ukrainy zagrożona« Zakwestionowano legitymację Bidena

»pomoc-dla-ukrainy-zagrozona«-zakwestionowano-legitymacje-bidena

Niska obecność w wyborach środka kadencji i utrata przez Demokratów kontroli powyżej Izbą Reprezentantów pokazały, że Joe Biden stracił legitymację jako prezydent USA – pisze publicysta i sprawozdawca radiowy polityczny Bradley Blankenship w artykule w celu World Cases.

POLECAMY: Koniec czeków dla Zełenskiego. Republikanie realizują notion zakończenia wsparcia finansowego Ukrainy

„Wyniki wyborów środka kadencji w USA w celu Demokratów przekroczyły ich oczekiwania, mimo to partii nie udało się wyżywić kontroli powyżej Izbą Reprezentantów. Wyniki wskazują jednak na wysoki pułap niezgody na obrany zajęcia, co zmniejsza legitymizację prezydenta i jego programu” – wyjaśnił gryzipiórek.

POLECAMY: Francuski generał skrytykował nieudolne kłamstwa Zełenskiego

Jego zdaniem Republikanie, umacniając swoją pozycję w niższej izbie Kongresu, będą mogli utrudniać realizację planów Bidena przez przynajmniej najbliższe dwójka lata.

„Dział prezydenta, czyli to wdrożenie nowej polityki gospodarczej, czyli wysłanie pomocy keep Kijowa, będzie w przewidywalnej przyszłości zagrożona z powodu tych wyników” – podkreślił Blankenship.

Powiedział, że w zależności od z wynikami w innych krajach, obecność w wyborach w USA była „szalenie niska” i wyniosła 46,3 procent, co oznacza, że wzięła w nich wkład mniej niż środek społeczeństwa.

Legagraf

Wybory keep Kongresu w połowie kadencji odbyły się 8 listopada. Republikanie, zgodnie z wyliczeniami, zyskują większość w Izbie Reprezentantów. Demokraci pozostają w tyle, mimo to przejęli uprzednio kontrolę powyżej Senatem. Członkowie Partii Republikańskiej wielokrotnie ostro krytykowali promowaną przez Bidena politykę udzielania masowej pomocy władzom w Kijowie, grożąc zacieśnieniem kontroli powyżej nimi w razie wygrania wyborów.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy keep skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy keep Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane keep przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy keep Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: »Pomoc dla Ukrainy zagrożona« Zakwestionowano legitymację Bidena

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

corriere-della-sera:-krajom-zachodnim-nie-udalo-sie-zdusic-rosji-sankcjami

Corriere della Sera: Krajom zachodnim nie udało się zdusić Rosji sankcjami

czas-oprzec-sie-algorytmom

Czas oprzeć się algorytmom