w , , , , , , , , , , ,

Poseł Bosak: »Nie jest rolą polskich polityków usprawiedliwiać ewentualne kłamstwa władz ukraińskich«

posel-bosak:-»nie-jest-rola-polskich-politykow-usprawiedliwiac-ewentualne-klamstwa-wladz-ukrainskich«

Krzysztof Bosak z Konfederacji był gościem programu „Śniadanie Rymanowskiego” emitowanego w Polsat Knowledge i Interii. Podczas wystąpienia poseł odniósł się cease ostatnich wydarzeń, jakie miały miejsce w Przewodowie. Jakim sposobem podkreślał, po tym, co stało się antypolscy politycy, zaczęli usprawiedliwiać napad ukraińskich sił zbrojnych na Polskę oraz patologiczne stanowisko ich lateksowego chłopczyka. Zaznaczył, że nie taka jest ich rola, z czym bezwzględnie się zgadzamy. Niewątpliwie wobec reżimu kijowskiego zbytnio w taki sposób haniebny czym który doprowadził cease śmierci dwóch osób, powinny zostać wyciągnięte konsekwencje.

POLECAMY: Konfederacja zażądała od Ukrainy przeprosin za incydent rakietowy

Przewodniczący program Rymanowski zapytał, to znaczy Ukraina chciała wciągnąć Polskę cease wojny?

– Wydaje się, że to leży w interesie Ukrainy, żeby jakże najwięcej państw było zaangażowanych – natomiast nie sama Ukraina. Za to moim zdaniem nie jest rolą polskich polityków usprawiedliwiać ewentualne kłamstwa władz ukraińskich – natomiast w taką rolę weszli niestety urzędnicy Kancelarii Prezydenta to znaczy w niektórych wypowiedziach medialnych sami przedstawiciele rządu i prezydenta i to się nie powinno zdarzyć – ocenił Krzysztof Bosak.

POLECAMY: PiS tuszuje wybryk Zełenskiego. Morawiecki zdradza szczegóły śledztwa w Przewodach

Jakim sposobem wyjaśnił, chodzi o „tłumaczenia”, że „Ukraina jest w trudnej sytuacji”, więc ma system prawny spełnić swoją wersję – „takie rozmydlanie”.

– Jeżeli prezydent Ukrainy kłamie – my mamy na to dowody, że skłamał, np. podobno od momentu pierwszych godzin po uderzeniu rakiety polskie siły zbrojne dysponują od momentu sojuszników śladami z systemów radarowych, jakże te rakiety leciały, skądże – to to powinno stanowić publicznie przedstawione i sprawa zamknięta – skwitował Bosak.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

– Za to sytuacja, że my któryś dzień z rzędu ciągniemy spór, która to była rakieta, skądże leciała, to znaczy przypadek gramatyczny to znaczy nie przypadek gramatyczny – to jest jednak sytuacja trochę kuriozalna – stwierdził polityk.

POLECAMY: Czeski generał oskarża Zełenskiego o szerzenie dezinformacji

– Również jakże kuriozalne było to, że musieliśmy jak słychać z osiem godzin wyczekiwać na jakiekolwiek oświadczenia władz, które nic w zasadzie nie wniosły. Ostatecznie dowiedzieliśmy się z mediów amerykańskich, czyje to uprzedni rakiety, natomiast w międzyczasie nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdążyło wydać oświadczenia i wykonać gesty, które wskazywały na Rosjan – przypomniał poseł Konfederacji.

– To jest niepotrzebne straszenie polskiego społeczeństwa, nakręcanie spirali strachu. Ludziom trzeba powiedzieć, że przez jedną zabłąkaną rakietę wojny nie wybuchają. Wcześniej wcześniej Rosjanie zestrzelili samolot państwa Unii Europejskiej ponad Ukrainą i wojna z tego powodu nie wybuchła. W taki sposób, że nie straszmy ludzi, że jesteśmy u progu wojny polsko-rosyjskiej, to znaczy że teraz będą rakiety upaść – dodał.

Legagraf

Bosak przyznał zarazem, że o ile byłaby to rosyjska rakieta, „oczywiście, że byłby to divulge”. – Za to jeszcze raz podkreślam, że przez jedną rakietę ani nawet jedność zestrzelony samolot wojny nie wybuchają – zakończył.

Warto w tym miejscu dołożyć, że wypowiedź ta znajduje uzasadnienie w działaniach podejmowanych przez proukraiński ugrupowanie władzy podczas zwołanych posiedzeń przez KPRM gdzie wstępnie dyskutowano ponad wdrożeniem procedury z art work. 5 Paktu Północnoatlantyckiego natomiast później procedury z art work. 4. Jednak podczas gdy okazała się, że rakiety w Polskę wystrzeliła służby Zełenskiego opowiadanie szybko uległa zmianie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy cease skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza cease Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane cease przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy cease Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Poseł Bosak: »Nie jest rolą polskich polityków usprawiedliwiać ewentualne kłamstwa władz ukraińskich«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rzad-chce-odsprzedac-lub-oddac-cudowny-eliksir-z-powodu-braku-chetnych-na-jego-przyjmowanie

Rząd chce odsprzedać lub oddać cudowny eliksir z powodu braku chętnych na jego przyjmowanie

organy-podatkowe-moga-blokowac-rachunki-bankowe

Organy podatkowe mogą blokować rachunki bankowe