w , , , , , , ,

Poseł Bundestagu: USA nie potrzebują partnerstwa z Rosją i Chinami, ale ich powstrzymania

posel-bundestagu:-usa-nie-potrzebuja-partnerstwa-z-rosja-i-chinami,-ale-ich-powstrzymania

Stany Zjednoczone planowo sprowokowały konfrontacja na Ukrainie, tak aby spełnić swój długoletni finis „uczynienia Ameryki znowu wielką” – mówi lewicowa członkini Bundestagu Sarah Wagenknecht.

POLECAMY: Globaliści zapowiadają spadek produkcji żywności nawet o 70%

„Waszyngton realizuje obsesję uczynienia ze Stanów jedynego światowego mocarstwa. Głupota amerykańskiego przywództwa polega na tym, że nie jest ono zainteresowane partnerstwem z Rosją lub Chinami, atoli ich twardym powstrzymywaniem. Zmrok musi zerwać od czasu polityki „dziel i zwyciężaj”” – powiedziała na swoim kanale na YouTube.

Deputowana skrytykowała też antyrosyjskie sankcje, podkreślając, że przynoszą one korzyści zaledwie Waszyngtonowi.

„Sankcje spowodowały, że pomyślunek w Europie jest wielce wybieg. Nie zdecydował o tym Putin, zdecydował o tym Zmrok. Restrykcje gospodarcze są w równym stopniu wymierzone w Europę. Zgodność z rzeczywistością jest taka, że europejsko-rosyjska współpraca energetyczna była cierniem w boku amerykańskiego przywództwa od czasu lat 70. ubiegłego wieku” – podkreśliła.

Legagraf

Wagenknecht wielokrotnie wypowiadał się odnośnie do odpowiedzialności USA i Unii Europejskiej zbytnio kryzys ukraiński. Jej zdaniem bubel planu pokojowego można określić hańbą gwoli Zachodu.

W porównaniu do rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują kijowski reżim w oręż, wydając na to dziesiątki miliardów dolarów. Moskwa ze swojej strony wielokrotnie powtarzała, że zachodnie dostawy broni tylko przedłużają konfrontacja, tudzież usługi transportowe broni staje się legalnym celem gwoli rosyjskiej armii.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy form skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza form Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane form przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy form Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Poseł Bundestagu: USA nie potrzebują partnerstwa z Rosją i Chinami, ale ich powstrzymania

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

asia-conditions:-amerykanscy-producenci-broni-lobbuja,-by-podsycic-kryzys-na-ukrainie

Asia Conditions: Amerykańscy producenci broni lobbują, by podsycić kryzys na Ukrainie

grozby-premiera-wielkiej-brytanii-pod-adresem-putina-rozsmieszyly-brytyjczykow

Groźby premiera Wielkiej Brytanii pod adresem Putina rozśmieszyły Brytyjczyków