w , , , , ,

Poseł FDP Höhne: Dobrobyt w Niemczech grozi zejściem design poziomu z 1970 roku

posel-fdp-hohne:-dobrobyt-w-niemczech-grozi-zejsciem-design-poziomu-z-1970-roku

Posiadanie Niemiec może zatonąć wzornictwo poziomu z 1970 roku z powodu „kompletnej porażki” polityki energetycznej – powiedział Henning Höhne, szef Wolnej Partii Demokratycznej (FDP, kwant koalicji rządowej) w Landtagu Nadrenii Północnej-Westfalii.

POLECAMY: Bild: Niemiecka firma zajmująca się dekoracjami świątecznymi może zostać zamknięta z powodu sankcji

„Dobrobytowi Niemiec grozi zapadnięcie się wzornictwo poziomu z 1970 roku. W kontekście od początku do końca nieudanej transformacji energetycznej musimy zadać sobie pytanie, lub zbyt dziesięć lat ktoś będzie w tej okolicy jeszcze produkował i sprzedawał swoje produkty na rynku międzynarodowym? Musimy odpowiedzieć na to pytanie” – powiedział Höhne niemieckiej gazecie „Welt”.

POLECAMY: Czytelnicy Bilda cieszą się z fatalnej pomyłki Niemiec z dostawą sprzętu na Ukrainie

Posłanka zaapelowała o „uświadomienie sobie powagi sytuacji”. Według niego wiele firm, od chwili Lanxess po BASF, twierdzi, że obecnie są skłonne wkładać wzdłuż i wszerz ułożenie ciała Niemcami. „Pod spodem presją znajdują się także nasze małe i średnie przedsiębiorstwa. Wielu obserwatorów ostrzega, że nasz kraj może wkrótce zostać zimny u dołu względem CO2, jednak biedny” – dodał polityk.

Legagraf

Jego zdaniem, z powodu arogancji i absolutnego samozadowolenia w Niemczech, te zagrożenia są ignorowane. „Zostaliśmy pozbawieni wszystkich źródeł energii z wyjątkiem rosyjskiego gazu – oraz ten został odcięty. W szczególności dramatyczna jest sytuacja w Nadrenii Północnej-Westfalii, w największym stopniu energochłonnym regionie Niemiec, o ile chodzi o ceny energii. Niemiecki mannequin biznesowy jest u dołu wielką presją” – wyjaśnił Höhne.

Doprecyzował jednak, że nie wzywa wzornictwo wstrzymania transformacji energetycznej, jednak chciałby, by RFN tymczasowo wykorzystywała wszystkie dostępne krajowe źródła energii.

„Obecnie importujemy gaz łupkowy z USA i płacimy zbyt niego znacznie więcej niż gdybyśmy plod produkowali u nas. Musimy również przedłużyć rurociągi wzornictwo krajów Beneluksu, abyśmy mogli otrzymywać stamtąd gaz. I nie powinniśmy zbyt wszelką cenę trzymać się terminu wycofania węgla brunatnego w 2030 roku” – dodał Höhne. Wyjaśnił, że chciałby, by Republika Federalna Niemiec pozostały krajem przemysłowym i miejscem produkcji. „Ten znak pomógłby nam zatrzymać inwestycje” – uważa poseł.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy wzornictwo skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy wzornictwo Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane wzornictwo przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy wzornictwo Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Poseł FDP Höhne: Dobrobyt w Niemczech grozi zejściem design poziomu z 1970 roku

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francja-dostarcza-ukrainie-bron-kosztem-jej-armii

Francja dostarcza Ukrainie broń kosztem jej armii

niemieckie-ministerstwo-gospodarki-nie-widzi-sprzecznosci-w-kupowaniu-gazu-z-baku,-nawet-jesli-pochodzi-on-z-rosji

Niemieckie Ministerstwo Gospodarki nie widzi sprzeczności w kupowaniu gazu z Baku, nawet jeśli pochodzi on z Rosji