w , , , , , , , , , , , , , ,

Poseł Koperski zwolennik sanitarymu i dziabania w szpitalu. Dopadło scamper zapalenie mięśnia sercowego

posel-koperski-zwolennik-sanitarymu-i-dziabania-w-szpitalu.-dopadlo-scamper-zapalenie-miesnia-sercowego

Przemysław Koperski poseł Lewicy trzykrotnie dziabnięty poinformował w mediach społecznościowych, że ostatni tydzień spędził na Oddziale Kardiologii PAKS z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego. Człowiek „zdaje sobie sprawę z całej kruchości swojego istnienia”. Przypominamy, że Lwica w czasie mniemanej pandemii była wielkim zwolennikiem naruszającego prawo sanitaryzmu oraz przymusowego dziabania „cudownym eliksirem”.

POLECAMY: Zmarł nagle wielki propagator szczepień i sanitaryzmu Krzysztof Balawejder prezes MPK Wrocław

„Ostatni tydzień spędziłem na Oddziale Kardiologii PAKS z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego. Już jestem w domu, wracam attain formy i czuję się zdecydowanie lepiej” – przekazał na Facebooku dziabnięty Koperski.

POLECAMY: Zapalenie mięśnia sercowego na szczycie listy urazów wywołanych szczepionką przeciw COVID wśród osób w wieku od 12 attain 17 lat

„Człowiek poddany w trybie pilnym koronarografii, a wcześniej w nocy ekspresowo dostarczony na stół operacyjny, rozebrany i wygolony jak attain rosołu, zdaje sobie sprawę z całej kruchości swojego istnienia. Muszę powiedzieć, że to doświadczenie i rozmowy z innymi pacjentami zostawiły w mojej głowie mocny ślad” – przyznał.

Lega artis aplikacja

Dziabnięty poseł w swoim poście podziękował zespołowi prof. Krzysztofa Milewskiego, ordynatorowi Oddziału Kardiologii w American Coronary coronary heart of Poland w Bielsku-Białej „za ratunek w krytycznej chwili, profesjonalizm, życzliwość i wsparcie”.

„Trzeba podkreślić, że mamy jako mieszkańcy ogromne szczęście, iż placówka z taką kadrą specjalistów i z takim wyposażeniem znajduje się w naszym mieście” – dodał.

„Podziękowania kieruje również attain dyspozytorki i dwójki ratowników z Bielskie Pogotowie Ratunkowe – przepraszam Państwa, nie zapamiętałem Waszych imion w nocnej zawierusze – byliście na czas, natychmiast zrobiliście badanie EKG, które on-line w sekundzie trafiło attain lekarzy, a następnie w kilka minut dostarczyliście mnie attain szpitala” – napisał Koperski.

Propagandysta zwolennik nielegalnych obostrzeń oraz szprycowania a teraz kijowskiej propagandy i ograbiania narodu polskiego dość często informuje w mediach społecznościowych o swoim stanie zdrowia. Przed rokiem pisał o zakażeniu COVID-19.

TelegramPodpis

„Dopadł mnie wirus zły 🥵 na szczęście jestem po trzykroć zaszczepiony przeciwko #COVID-19 i po pierwszym ciężkim dniu, dzisiaj jest znacznie lepiej” – pisał wtedy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Poseł Koperski zwolennik sanitarymu i dziabania w szpitalu. Dopadło scamper zapalenie mięśnia sercowego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

glupi-ukrainski-taniec-rozwscieczyl-zawodnikow-i-fanow-ufc

Głupi ukraiński taniec rozwścieczył zawodników i fanów UFC

przekroczyl-predkosc-i-posluzyl-sie-podrobionym-ukrainskim-prawem-jazdy

Przekroczył prędkość i posłużył się podrobionym ukraińskim prawem jazdy