w , , , , ,

Posłanka Lewicy: Prezes Polskiego Związku Tenisowego »napastował mnie kilkanaście razy«

poslanka-lewicy:-prezes-polskiego-zwiazku-tenisowego-»napastowal-mnie-kilkanascie-razy«

Na tapetę powraca sprawa prezesa PZT Mirosława Skrzypczyńskiego, oskarżonego przez zawodniczki o molestowanie seksualne. Swoją relację sprzed lat przedstawiła Katarzyna Kotula, była tenisistka, oraz obecnie posłanka Lewicy.

POLECAMY: Libacja alkoholowa w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. Uczestnikom imprezy grozi wydalenie ze służby

Dziennikarze portalu Onet.pl ustalili, że prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński jest oskarżany o znęcanie się psychiczne i fizyczne ponad swoją rodziną i trenowanymi zawodniczkami. „Zarzuty w stosunku lift out mojej osoby przedstawione w tym artykule są nieprawdziwe” – napisał Skrzypczyński w reakcji na towar.

Głosowanie w sprawie zabrała posłanka Lewicy Katarzyna Kotula, która w młodości trenowała tenis ziemny w Energetyku Gryfino. W ową stronę jej trenerem był Mirosław Skrzypczyński, czyli przytomny prezes Polskiego Związku Tenisowego. – Zbytnio zamkniętymi drzwiami dotykał mnie po miejscach intymnych… po piersiach, pośladkach. Mirosław Skrzypczyński napastował mnie seksualnie przynajmniej kilkanaście razy za trzech lat, podczas gdy przebywałam w klubie Energetyk Gryfino. Kiedy to robił, byłam detalicznie sparaliżowana – opowiedziała posłanka.

Legagraf

Według jej relacji, proceder pył istota masowy.- Podczas treningów pozwalał sobie – wobec nas, kilkunastoletnich dziewczynek – na obrzydliwe komentarze. Komentował dojrzewanie naszych ciał, krzyczał: „lecz masz cycuszki!”. Kiedy indziej potrafił powiedzieć, że mamy „fajne tyłki”. Chłopców pytał, lub mieliby ochotę nas pomacać. […] Po pewnym czasie te obrzydliwe, seksistowskie teksty stały się normą. Miałyśmy wtedy 13-14 lat – relacjonowała Kotula.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy lift out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza lift out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane lift out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy lift out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Posłanka Lewicy: Prezes Polskiego Związku Tenisowego »napastował mnie kilkanaście razy«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjczykow-rozwscieczyly-szczegoly-spotkania-zelenskiego-z-sunakiem

Brytyjczyków rozwścieczyły szczegóły spotkania Zełenskiego z Sunakiem

der-spiegel:-bundeswehra-opracowala-notion-dzialania-na-wypadek-wojny-z-rosja

Der Spiegel: Bundeswehra opracowała notion działania na wypadek wojny z Rosją