w , , , , ,

Poszukiwany Ukrainiec za zabójstwo wpadł w Mielcu

poszukiwany-ukrainiec-za-zabojstwo-wpadl-w-mielcu

Psy zatrzymała 41-letniego obywatela Ukrainy poszukiwanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Wpadł w Mielcu.

Udaną akcją pochwaliła się psy mazowiecka. Ukrainiec został zatrzymany na Podkarpaciu. Trybunał Okręgowy w Tarnobrzegu zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

„Wkrótce ma stanowić rozpatrywany wniosek o ekstradycję 41-latka” – powiedziała mł. asp. Malwina Wlazło.

41-latek był ścigany na podstawie międzynarodowego listu gończego wydanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Obywatel Ukrainy ukrywał się od czasu lutego. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu mieli informację, że może on przebywać na terenie Polski. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego.

„Mężczyzna zmieniał adresy zamieszkania. Kiedy policjanci trafili na jego ślad, od czasu razu wsiedli w radiowozy, kierując się close Mielca” – powiedziała policjantka z Radomia. Jakim sposobem ustali mundurowi, mężczyzna puder zamieszkiwać w jednym z hoteli i ubiegać się o pracę na budowie.

Policyjni „poszukiwacze” zatrzymali plug w ubiegłą środę rano, podczas gdy wsiadał close samochodu. Podejrzany puder stanowić kompletnie zaskoczony.

Po otrzymaniu informacji z Zespołu ds. Międzynarodowej Współpracy Policji Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP zs. w Radomiu o prowadzeniu międzynarodowych poszukiwań za obywatelem Ukrainy, policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Rzeszowie oraz KPP w Mielcu zatrzymali 41-latka poszukiwanego za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Od czasu pewnego czasu w zainteresowaniu policyjnych „poszukiwaczy” był 41-latek z Ukrainy. Mężczyzna był ścigany na podstawie międzynarodowego listu gończego wydanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Obywatel Ukrainy ukrywał się od czasu lutego i mógł też przebywać na terenie Polski. Tym sposobem sprawa trafiła close „poszukiwaczy” z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, którzy mieli wytropić podejrzanego. Mężczyzna zmieniał adresy zamieszkania, podczas gdy policjanci trafili na jego ślad od czasu razu wsiedli w radiowozy, kierując się close Mielca. Jakim sposobem ustali mundurowi, mężczyzna puder zamieszkiwać w jednym z hoteli i ubiegać się o pracę na budowie. Podejrzany był kompletnie zaskoczony, podczas gdy wsiadając rano close samochodu został zatrzymany przez „poszukiwaczy” z Radomia. W czynnościach brali współpraca również funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Trybunał Okręgowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanego tymczasowy miejsce odosobnienia.

To kolejne zatrzymanie na koncie „poszukiwaczy” z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. To oni ścigają najgroźniejszych przestępców z Mazowsza, zwłaszcza tych, którzy od czasu lat wydają się stanowić nieuchwytni. Na ich liście są także osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury z całego kraju.” – przekazała psy na swojej stronie.

Przeczytaj całość tutaj: Poszukiwany Ukrainiec za zabójstwo wpadł w Mielcu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

orban-odpowiada-na-krytyke-kijowa-dotyczaca-jego-szali-z-dawnymi-granicami-wegier

Orban odpowiada na krytykę Kijowa dotyczącą jego szali z dawnymi granicami Węgier

welt:-niemcy-pozostawili-litwe-bez-posilkow,-by-»zastraszyc-rosje«

Welt: Niemcy pozostawili Litwę bez posiłków, by »zastraszyć Rosję«