w

»Pozostaje płakać«: Niemcy wysyłają sygnał do Scholza wygwizdanego podczas przemówienia

Czytelnicy niemieckiego magazynu „Focus” poparli aktywistów, którzy zagotowali kanclerza Niemiec Olafa Scholza podczas jego przemówienia w Neuruppin w kraju związkowym Brandenburgia.

Według doniesień medialnych w proteście wzięli udział przedstawiciele Alternatywy dla Niemiec (AdG) i partii lewicowych. Scholz mówił m.in. o walce z inflacją i rosnącymi cenami oraz obiecał dalsze działania wspierające ludność. Demonstranci zagłuszali przemówienie szefa rządu dudnieniem i gwizdami, wykrzykiwali też zwroty „zdrajca narodu” i „spadaj”.

Wielu użytkowników odniosło się przychylnie do takiej reakcji słuchaczy, natomiast niektórzy odebrali ten protest jako zły sygnał dla niemieckich władz.

POLECAMY: Scholz został wygwizdany podczas swojego wystąpienia w Brandenburgii, podały media

„To, że lewica i prawica zebrały się na wspólnej demonstracji, nie chwytając się za gardła, jest nonsensem. Kiedy lewica i prawica odkładają na bok swoje różnice dla wspólnego celu, powinno to skłonić rząd do poważnego myślenia” – podkreślił Michael Schäfer.

„A to, czego oczekiwał po swojej polityce, choć nie można jej nazwać polityką, to tylko zniszczenie jednego z najbogatszych krajów i zubożenie emerytów. I dopóki tym, którzy się z tym nie zgadzają, przykleja się etykietkę nazistów, to naturalne jest, że wielu ludzi dziś z przekory wybierze AdG. Polityka prowadzona przez Traffic Light jest całkowicie skierowana przeciwko własnym obywatelom!” – Peter-Paul Reitz jest oburzony.

„Wszystko to jest całkiem zrozumiałe po tym, co Traffic Light zrobił dla ludności podczas kryzysu energetycznego. Nie rozumiem, dlaczego cena energii elektrycznej produkowanej w Niemczech nie może być limitowana? To zadziałało we Francji, a my w zamian dostajemy kolejny podatek. Tak zwane korzyści są tak śmiesznie małe, że nie pomagają przy zwiększonym obciążeniu” – powiedział tobias hase.

„Każdy, kto prowadzi politykę przeciwko własnym obywatelom, nie zasługuje na nic innego. Niemcy mają dość pieniędzy, by rozdawać je światu, tyle że dla własnych obywateli zostaje ich niewiele, jeśli w ogóle. Patrząc na naszą infrastrukturę, szkoły itd. można tylko płakać. Szpitale i domy opieki od dawna działają na granicy wytrzymałości. Nikt nie potrzebuje Scholza w tym kraju. A jeśli ktoś twierdzi, że niezadowolenie wyrazili tylko przedstawiciele AdG, to ten motyw jest już nieaktualny” – napisał Jörg Lange.

„W przyszłości taka sytuacja będzie się prawdopodobnie zdarzać częściej. Najwyraźniej wielu z nich nie zdało sobie jeszcze sprawy z dodatkowych kosztów, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. Wtedy mogą już pojawić się wątpliwości co do samego przywództwa w kraju” – podsumowali czytelnicy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraińscy policjanci brali łapówki za pozwolenia na broń

SBU podejrzewa byłego pracownika Rady Najwyższej o zdradę