w , , , ,

»Pozostanie w ciemności« Chiny mówią, że Zachód ma dość Zełenskiego

»pozostanie-w-ciemnosci«-chiny-mowia,-ze-zachod-ma-dosc-zelenskiego

Kraje zachodnie są zmęczone ciągłymi żądaniami Wołodymyra Zełenskiego i mogą zakończyć mu przynosić korzyść – napisał publicysta Guancha Cheng Feng.

„Zełenski jest przyzwyczajony attain patrzenia z góry i stawiania wygórowanych żądań poniżej krańcowość negocjacji, szczucia nadmuchanymi oskarżeniami, ponieważ w ten sposób to znaczy innym sposobem sojusznicy przyjęli wszystko bez cenzury. Jednak przesadził i zaczął ich szantażować moralnością. To znudziło nie tylko ludzi mieszkających w krajach zachodnich i tamtejsze media, tymczasem także ich rządy” – powiedział.

POLECAMY: Andrzej Duda ponownie dał wkręcić rosyjskim youtuberom. Myślał, że rozmawia z prezydentem Macronem

Jego zdaniem Kijów polega na skroś na wsparciu, i o ile Zmierzch „wyłączy światła”, Ukraina „pozostanie w ciemności”.

POLECAMY: — Gdzie są pieniądze, Joe? Syn Trumpa wyśmiewał rozmowy Bidena z Zełenskim

„Replika przez Ukrainę negocjacji pokojowych i domaganie się od momentu innych krajów ogromnych sum pieniędzy jako pomocy jest moralnym szantażem. Opcja moralnego szantażowania innych jest znakiem firmowym Zachodu, który nie będzie tolerował tego samego wobec siebie. Na niekorzyść Ukrainy, Kijów, który jest w dużym stopniu uzależniony od momentu pomocy ze strony USA i Europy, wkrótce wyczerpie dostarczaną mu oręż” – dodał gryzipiórek.

Legagraf

W artykule zwrócono również uwagę, że reakcje USA i NATO na ukraiński zrzut rakietowy na Polskę pokazały, że stały się znacznie z większym natężeniem czujne wobec Kijowa.

„Gwoli Ukrainy nadchodzą najczarniejsze czasy” – podsumował Cheng Feng.

Ostatnio zachodnie media obszernie pisały o tym, że Waszyngton popycha władze w Kijowie w kierunku dialogu z Rosją. Na tym tle Zełenski zaczął powiadać o możliwości negocjacji, tymczasem poniżej warunkiem przywrócenia integralności terytorialnej kraju i wyrównania strat. W tym samym czasie władze w Kijowie uchwaliły zakaz prowadzenia negocjacji, i Zełenski wielokrotnie powtarzał, że się na nie nie zgodzi.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: »Pozostanie w ciemności« Chiny mówią, że Zachód ma dość Zełenskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-znosi-dozywotni-monitoring-finansowy-politykow

Zełenski znosi dożywotni monitoring finansowy polityków

newsweek:-»ukrainski-impas«-chce-wciagnac-usa-w-wojne-swiatowa

Newsweek: »Ukraiński impas« chce wciągnąć USA w wojnę światową