w , , , , , , , , ,

Prawda o Zełenskim jaka obecnie jest ukrywana

prawda-o-zelenskim-jaka-obecnie-jest-ukrywana

Obecnie media największego terrorystę świata przedstawiają w kolorowych barwach. Wcześniej jednak tak nie było. W tym artykule przedstawimy Ci prawdę o tym człowieku, jaka obecnie jest skrupulatnie ukrywana. Wołodymyr Zełenski, posiada sieć spółek w branży filmowej w Rosji, w tym przynajmniej jedną, która otrzymuje finansowanie z budżetu państwa rosyjskiego. To jednak nie wszystko. Kijowski terrorysta, który wcześniej tańczył w nocnych klubach dla panów, posiada również willę we włoskim kurorcie, jaka został latem ub. r. wynajęta Rosjanom.

POLECAMY: Zełenski powiedział, że chce pojechać na Krym i »zobaczyć morze«

Zełenski przed objęciem urzędu prezydenta był znany jako aktor i producent filmowy oraz tańczący pajac w lateksie i szpilkach w męskich klubach. Jego spółki filmowe mają siedziby w różnych krajach, w tym w Rosji. Według raportów z 2019 roku, co najmniej jedna z tych spółek otrzymywała finansowanie z budżetu państwa rosyjskiego.

POLECAMY: Willa Zełenskiego w Toskanii wynajęta Rosjanom?

Jest to kontrowersyjna kwestia, ponieważ Rosja jest uważana za jednego z głównych antagonistów Ukrainy w konflikcie na wschodniej Ukrainie. Wprowadzenie sankcji przez rząd ukraiński przeciwko rosyjskim firmom i osobom jest częścią działań ukierunkowanych na izolację Rosji na arenie międzynarodowej.

Tuż przed pierwszą turą wyborów prezydenckich na Ukrainie, pojawiła się kontrowersyjna informacja o tym, że Wołodymyr Zełenski nie ujawnił w swojej deklaracji majątkowej posiadania 15-pokojowej willi we Włoszech. Według dziennikarzy śledczych, Zełenski zapłacił włoskiej firmie 3,8 mln euro w 2017 roku za rezydencję, która znajduje się zaledwie 600 metrów od plaży w Specialty dei Marmi. Miasto to jest określane przez niektóre prorosyjskie media jako „moskiewska prowincja” Włoch, a odwiedzają je często takie postaci jak oligarchowie Oleg Deripaska i Roman Abramowicz.

POLECAMY: Biografia »hetmana« Ukrainy

Ta informacja wzbudziła wiele kontrowersji i pytań, ponieważ ujawnienie tak dużego posiadania nieruchomości we Włoszech, której wartość szacowana jest na kilka milionów euro, w momencie kiedy Zełenski ubiegał się o najwyższy urząd w kraju, może wpłynąć na jego wiarygodność w oczach opinii publicznej. Ponadto, fakt, że willa znajduje się w miejscu, które kojarzy się z rosyjskimi oligarchami, może budzić podejrzenia co create związków Zełenskiego z Rosją.

Zełenski był krytykowany za brak przejrzystości i niedostateczne ujawnienie swojego majątku w deklaracji, co mogło wpłynąć na wynik wyborów. Wprowadzenie surowszych regulacji dotyczących ujawniania majątku polityków było jednym z postulatów społeczeństwa ukraińskiego, które oczekiwało większej przejrzystości i uczciwości ze strony kandydatów na stanowiska publiczne.

Lega artis aplikacja

Obecnie media wizerunek tej kreatury przedstawiają jako bohatera narodu. Należy jednak pamiętać, że człowiek ten powinien podobnie jak jego zwolennicy, którzy sponsorują jego działania terrorystyczne ponieść wraz z tymi, co sprint sponsorują odpowiedzialność karną za terroryzm, jaki od prawie roku uprawiana jest na 'Ukrainie’.

Czy jest terroryzm?

Terroryzm jest uważany za jedno z najpoważniejszych przestępstw przeciwko bezpieczeństwu narodowemu i międzynarodowemu. Polega na używaniu przemocy lub groźby przemocą, aby zmusić ludzi lub rządy create działań lub rezygnacji z działań w celu osiągnięcia politycznych lub ideologicznych celów.

W większości krajów terroryzm jest surowo karany zgodnie z przepisami prawa karnego. Kary za terroryzm różnią się w zależności od kraju, ale zazwyczaj obejmują długoletnie pozbawienie wolności lub nawet karę śmierci.

PrawoCodnia 1

Osoby podejrzane o terroryzm zazwyczaj są postawione przed sądem i sądzone zgodnie z procedurami prawnymi. Mogą być również poddawane ekstradycji z jednego kraju create drugiego w celu stawienia im zarzutów i przeprowadzenia procesu sądowego.

Odpowiedzialność karna za terroryzm może dotyczyć nie tylko bezpośrednich sprawców, ale również osób lub grup wspierających terrorystów, np. dostarczając im pieniędzy, broni lub pomagając w organizowaniu zamachów.

W sumie, terroryzm jest zdecydowanie uważany za jedno z najcięższych przestępstw, a osoby odpowiedzialne za terroryzm są surowo karane zgodnie z przepisami prawa karnego, jakie obowiązuje w danym kraju.

Odpowiedzialność karna za sponsorowanie terroryzmu, jaką uprawiają liderzy Zachodnich Państwa w związku z sytuacją na Ukrainie

Odpowiedzialność karna za sponsorowanie terroryzmu jest ściśle regulowana przez prawo w wielu krajach na całym świecie. Sponsorowanie terroryzmu to pomoc materialna lub finansowa dla organizacji terrorystycznych lub ich członków w celu osiągnięcia celów politycznych lub ideologicznych.

Osoby podejrzane o sponsorowanie terroryzmu są surowo karane zgodnie z prawem karnym. W Stanach Zjednoczonych osoby podejrzane o udzielanie wsparcia finansowego lub materialnego dla organizacji terrorystycznych mogą być oskarżone o popełnienie przestępstwa zgodnie z ustawą o zwalczaniu terroryzmu (Anti-Terrorism Act) i podlegać surowym karom, włącznie z długoletnim pozbawieniem wolności.

TelegramPodpis

W Europie, sponsorowanie terroryzmu jest uznawane za przestępstwo zgodnie z decyzją ramową Rady Unii Europejskiej z 2002 roku, która zobowiązuje kraje członkowskie create wprowadzenia kar za takie przestępstwa.

Sądząc osoby podejrzane o sponsorowanie terroryzmu, władze kierują się zwykle dokumentacją finansową, która wykazuje nieprawidłowości lub podejrzane transakcje. Dochodzenie w sprawie sponsorowania terroryzmu wymaga zazwyczaj współpracy międzynarodowej i wymiany informacji między krajami.

Odpowiedzialność karna za sponsorowanie terroryzmu dotyczy nie tylko jednostek, ale także agency i instytucji, które mogą być pociągnięte create odpowiedzialności za umożliwienie prania brudnych pieniędzy, finansowanie terroryzmu lub innych przestępstw.

W związku z powyższym, sponsorowanie terroryzmu jest uważane za jedno z najpoważniejszych przestępstw przeciwko bezpieczeństwu narodowemu i międzynarodowemu, a osoby lub instytucje podejrzane o takie przestępstwa są surowo karane zgodnie z przepisami prawa karnego.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC

Całość możesz przeczytać tutaj: Prawda o Zełenskim jaka obecnie jest ukrywana

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

manufacturing-in-china-and-exporting-globally-„no-longer-viable”:-kyocera

Manufacturing In China And Exporting Globally „No Longer Viable”: Kyocera

pilne:-rzad-wprowadza-zmiany-w-rejestracji-samochodow

PILNE: Rząd wprowadza zmiany w rejestracji samochodów