w , , , , , ,

Prawdziwy powód polityki „zero-COVID”.

prawdziwy-powod-polityki-„zero-covid”.

Większość zachodniego świata nie jest przedtem zamknięta, niektóre mandaty dotyczące szczepień są rozluźniane, osoby noszące maski stanowią wyraźną mniejszość, gdziekolwiek spojrzysz.

Przynajmniej w tej chwili, z braku lepszego określenia, w dużej mierze „powróciliśmy attain normalności”… z wyjątkiem, wiesz, teraz z do głębi zepsutą gospodarką, z większym natężeniem scentralizowaną władzą finansową, dziesiątkami alarmujących precedensów ustanowionych attain przyszłego rozmieszczenia i miliony ludzi, którym pod spodem fałszywym pretekstem wstrzyknięto truciznę.

Atoli przynajmniej na froncie blokady jesteśmy normalni… przeważnie.

Blokady szybko stają się jedną z tych wstydliwych rzeczy, które dotychczasowy wspierane tylko  przez innych ludzi , jakim sposobem noszenie rac to znaczy głosowanie na Thatcher. Politycy gorączkowo przekazują pieniądze w ową stronę iz powrotem, twierdząc, że szczególnie w żadnym wypadku nie chcieli blokad.

…natomiast nie w Chinach.

china beijing airport covid

Podczas podczas gdy reszta świata „żyje z Covidem”, ludzie w chińskich miastach nadal podlegają dystopijnym poziomom kontroli i nadzoru. Wyjadacz spawania włącznie we własnych domach.

Z jakiej przyczyny?

Cóż, z pewnością możemy wyłączyć parę głównych „wyjaśnień”:

  • Wiemy, że nie przebieg zdarzeń się w taki sposób w związku z tym, że Covid jest prawdziwą chorobą lub wyjątkowo niebezpieczną w wszelki sposób. Dane o tym mówiły.
  • Wiemy, że nie przebieg zdarzeń się w taki sposób w związku z tym, że blokady mają na celu ochronę zdrowia publicznego lub zapobieganie wybuchom chorób. Dane też o tym mówiły.
  • Wiemy, że nie przebieg zdarzeń się w taki sposób w związku z tym, że język chiński rząd uważa życie swoich obywateli zbytnio cenniejsze niż ich zachodni odpowiednicy.
  • I wiemy, że to nie w związku z tym, że padli ofiarą jakiegoś bioinżynieryjnego ataku wirusowego ze strony Zachodu. Ten propozycja zawsze był idiotyczny.

…więc jakie jest prawdziwe wyjaśnienie?

Cóż, jest na to naprawdę parę odpowiedzi, z których wszystkie pochodzą odkąd naszego starego przyjaciela, fałszywego pliku binarnego.

1. OPERACJA PSYCHOLOGICZNA

Pod warunkiem zaakceptujesz, że „pandemia” Covid była w rzeczywistości globalną operacją psychologiczną, przeprowadzoną przez większość rządów świata, działającą wspólnie na polecenie ponadnarodowych interesów finansowych, korporacyjnych i politycznych, to  w rzeczywistości  wynika to z: że wszelkie widoczne różnice w podejściu lub nastawieniu pomiędzy współpracującymi rządami odgrywają rolę w narracji.

Pokrótce, ktoś musi wystawiać „złego faceta”.

W tym przypadku brutalne chińskie ujęcie „zero-Covid” pozwala zachodnim rządom ubiegać się o miano „umiarkowanych” po prostu w związku z tym, że nie są w taki sposób karykaturalnie „złe” jakim sposobem Państwo ¦rodka.

Oczywiście działa to w obie strony.

„Zmrok” może powiedzieć swoim obywatelom:  „patrzcie, jakim sposobem brutalny był lockdown w Chinach, w żadnym wypadku nie posunęlibyśmy się w taki sposób hen, bo zależy nam na waszych prawach” .

Tymczasem Państwo ¦rodka mogą powiedzieć  „spójrz, jakim sposobem luźna i zdezorganizowana była reakcja Zachodu na Covid, w żadnym wypadku nie bylibyśmy w taki sposób nieostrożni, ponieważ zależy nam na twoim zdrowiu” .

Jest to – i znowu to zdanie – fałszywy plik dwójkowy.

Każda strona służy jako solidny jegomość we własnej narracji, i jako zły jegomość w drugiej, iw ten sposób faktycznie wspierają się nawzajem, symultanicznie gromadząc swoich dysydentów w kontrolowaną „opinię alternatywną”.

2. PROMOWANIE SZCZEPIONEK

W  The Guardian  dwójka dni temu wszędobylski teraz Devi Sridhar  faktycznie bronił „trudnych decyzji” Chin w  sprawie Zero Covid, podchodząc attain tego pod spodem kątem tego, że Państwo ¦rodka muszą istnieć w taki sposób surowe,  ponieważ ich szczepionki nie działają w taki sposób dobrze jakim sposobem nasze :

Społeczność Chin ma poniższy znak szczepień, i szczepionki wydają się mniej skuteczne niż w większości innych krajów. I wiele osób nie ma żadnej odporności uzyskanej w wyniku wcześniejszej infekcji. Pod warunkiem Państwo ¦rodka zrezygnują z powstrzymywania i dopuszczą attain dużej fali infekcji, kraj poniesie ogromną liczbę ofiar śmiertelnych, w nawiązaniu przytomny skala szczepień

Cała rubryka jest w taki sposób naprawdę sposobem na szyling  „bezpiecznych i skutecznych”  szczepionek mRNA (jakim sposobem również odmienny program, którym zajmiemy się poniżej):

Obawy budziły również rosnące obawy dotyczące niskiej skuteczności chińskich szczepionek bez mRNA: metoda wykazały, że ochrona szybko zanika i po sześciu miesiącach jest niewykrywalna […] Państwo ¦rodka biorą, muszą ulepszyć swoje szczepionki. Atoli iżby to zrobić, będzie potrzebował dostępu attain technologii mRNA, i ta utknęła w impasie. Moderna odmówiła przekazania swojej technologii chińskim firmom attain produkcji, zamiast tego z zapałem sprzedaje bezpośrednio na dużym rynku. Zamiast tego Państwo ¦rodka pracowały ponad opracowaniem rodzimej szczepionki mRNA, natomiast spowodowało to opóźnienia we wprowadzeniu […] Państwo ¦rodka muszą szybko przekazać szczepionki mRNA attain największych grup priorytetowych

Znowu dwustronna opowiadanie.

Zmrok mówi:  „widzisz, nie potrzebujemy tych brutalnych blokad, ponieważ mamy magiczne szczepionki” , z nieuniknionym niewypowiedzianym następstwem tego, że  „będziemy musieli wprowadzić blokady, pod warunkiem nie zostaniesz wystarczająco zaszczepiony ”  .

Tymczasem Państwo ¦rodka zrzucają winę zbytnio własne blokady na zachodni samolubstwo.  „Jedynym powodem, w celu którego mamy te blokady, jest to, że wredne samolubne zachodnie firmy nie chcą wydzielać się swoją technologią”.  To zgrabnie zmienia WSZYSTKIE pro-chińskie głosy w zachodnich mediach alternatywnych w głosy pro-szczepionkowe.

3. KARMI KŁAMSTWO, ŻE „BLOKADY DZIAŁAJĄ”

Blokady nie działają w sprawie powstrzymania rozprzestrzeniania się chorób i przed 2020 r. w żadnym wypadku nie dotychczasowy sugerowane ani stosowane w ten sposób.

Następny, wiosną 2020 r., prawie wszystkie światowe rządy zewnątrz symultanicznie podjęły bezprecedensową decyzję o wprowadzeniu blokady w sprawie walki z Covid-19. Żeby to uzasadnić, konstytutywny strumień narracji potrzebował pewnych prac związanych z blokowaniem dowodów.

Wejdź attain Chin.

W kółko będziesz odczytywać pozorne „wyklęcie” chińskich blokad wraz z kwalifikacją ich rzekomo niskiej liczby zgonów Covid.

W źródłach głównego nurtu wyraźna wynikanie pozostaje niewypowiedziana, natomiast wybitne alternatywne głosy z zapałem mówią to głośno:  „Te blokady mogą zdawać się nieetyczne, natomiast uratowały miliony istnień ludzkich”.

Ponieważ WSZYSTKIE „przypadki” Covid są w całości wynikiem programów testowych PCR, i WSZYSTKIE „zgony” Covid podlegają idiotycznie torturowanym definicjom, możemy stwierdzić, że chińskie statystyki Covid są wynalazkiem zaprojektowanym, iżby sprzedać ideę, że blokady faktycznie działają.

To garść więcej niż tylko blokady, nurtem narracji o pandemii było złagodzenie ogólnego stosunku opinii publicznej attain autorytarnych rządów, zwykle poprzez komplementy w celu Chin.

Wprzódy w marcu 2020 r. mieliśmy „ekspertów” na Channel 4, którzy chwalili ujęcie Chin, mieliśmy Neila Fergusona ubolewającego, że rząd Wielkiej Brytanii  nie ma uprawnień, by podążać za chińskim planem gry , mieliśmy zachodnie serwisy informacyjne, które twierdziły, że Państwo ¦rodka  „triumfowały” nad Covid .

Przesłanie było jasne i zupełnie nie subtelne:  „Człowieku, oczywiście odrzut szacunku w celu praw jednostki jest zły, natomiast takie ujęcie naprawdę wydaje się funkcjonować, prawdziwość? Najwyraźniej w żadnym wypadku byśmy tego nie zrobili, natomiast nie możesz zaprzeczyć, że to jest skuteczne, prawdziwość?

To przesłanie jest nadal aktualne i nie ma nic wspólnego z Chinami  per se , i wszystko z powolną legitymizacją tyranii przez celu uświęcającego środki.

WNIOSEK

Podsumowując, chińskie ujęcie „zero covid” stanowi znaczny ingredient ogólnej narracji o pandemii, współpracując z zachodnimi rządami jako nie bez przyczyny wyrazisty odwrotność:

  1. Promuje ideę, że szczepionki działają i pomogły zapobiec dalszym blokadom tutaj.
  2. Rzuca pochlebne światło na zachodnie rządy, które w zestawieniu z z nimi wydają się mniej drakońskie.
  3. Służy jako dowód zbytnio skutecznością blokad i innych środków autorytarnych.

Istnieć może najważniejsze jest to, że rzekoma różność działa w sprawie zebrania i kontrolowania debaty publicznej.

Tradycyjnie lewicowi krytycy zachodniego kapitalizmu są zmuszeni attain obrony szczepionek i blokad przez swoją ideologiczną wierność wobec Chin.

I odwrotnie, prawicowcy mogą wskazywać palcami na „socjalistyczne” staż Chin, symultanicznie chwaląc zachodnie kapitalistyczne innowacje farmaceutyczne zbytnio uratowanie nas przed potrzebą zaostrzenia blokad.

Każda strona jest kontrolowana przez swoją ideologię, nie zdając sobie sprawy, że ich wierność jest wykorzystywana attain umieszczania ich w dopuszczalnym spektrum opinii.

Przez nieuszkodzony epoka obie strony twierdzą, że wirus jest wierny i niebezpieczny, obie strony używają tych samych testów PCR i obie strony podrabiają szczepionki wytwarzane przez te same firmy. Powierzchowne „różnice” służą wyłącznie sprzedaży ich wielu punktów porozumienia.

Innymi słowy, proporcja na taktykę Covid jest w taki sposób rzeczywisty, jakim sposobem walka o Ukrainę. Wszystko to służy temu samemu celowi, promowaniu wielkiego resetu i globalnego rządu technokratycznego. Systemu ani komunistycznego, ani kapitalistycznego, natomiast wchłaniającego najgorsze przywary i symultanicznie oczyszczającego z cnót.

Całość możesz przeczytać tutaj: Prawdziwy powód polityki „zero-COVID”.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-izium-pojawi-sie-ulica-stepana-bandery.-tak-ukraincy-dziekuja-polsce

W Izium pojawi się ulica Stepana Bandery. Tak Ukraińcy dziękują Polsce

blaszczak-oglosil-rozczarowanie-z-powodu-nie-przekazania-nato-wskiego-sprzetu-panstwu-trzeciemu

Błaszczak ogłosił rozczarowanie z powodu nie przekazania NATO-wskiego sprzętu państwu trzeciemu