w

Prawie 90 proc. Austriaków obawia się wzrostu cen, wynika z sondaży

Większość ankietowanych Austriaków obawia się dalszego wzrostu cen żywności i energii – wynika z badania austriackiego oddziału instytutu socjologicznego Gallup.

Według sondażu, opublikowanego w środę na stronie internetowej organizacji, 83 proc. badanych obawia się zakłóceń w dostawach energii w związku z wydarzeniami na Ukrainie i sytuacją na rynku energetycznym.

Strach przed dalszymi podwyżkami cen żywności i energii odczuwa około 90% – wynika z badania.

„Rośnie akceptacja dla uznawanych wcześniej za kontrowersyjne dla środowiska źródeł energii. Eksplozja cen energii skłania do krytycznej analizy środków ekonomicznych podejmowanych wobec Rosji – informuje Instytut Gallupa.

W badaniu wzięło udział 1000 osób reprezentujących populację Austrii w wieku 16 lat i więcej. Badanie zostało przeprowadzone w dniach od 21 do 24 czerwca.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cybernękanie z wyższą karą

KE zajęła się sprawą przekazania rosyjskich aktywów na odbudowę Ukrainy