w

Premier Norwegii sprzeciwił się izolacji Rosji

Zachód nie powinien izolować się od Rosji, ale komunikować się z nią bezpośrednio – powiedział parlamentowi premier Norwegii Jonas Gahr Støre, cytowany przez telewizję NRK.

„Nie ma nic dobrego w izolowaniu Rosji. To niepokojące, że dzisiaj mamy tak mało kontaktów i bezpośredniej komunikacji z Rosją” – powiedział premier.

Zdaniem Støre, brak dialogu osłabia możliwość osiągnięcia pokojowego rozstrzygnięcia. Obecną sytuację polityczną nazwał najtrudniejszą od czasów II wojny światowej.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Orbán mówi, że prawicowy rząd jest gotowy bronić Węgier

Nadchodząca zima będzie najtrudniejsza w historii Ukrainy – powiedział Zełenski