w

Premier Nowej Zelandii przyznaje, że „Nie będzie końca programu szczepień”

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern szczerze ujawniła, że ​​„nie będzie punktu końcowego dla tego programu szczepień”.

Tak naprawdę.

„Dopóki istnieją osoby kwalifikujące się, które nie zostały zaszczepione, mamy pracę do wykonania” – powiedział Ardern.

„Wiesz, nie sądzę, że kiedykolwiek będę usatysfakcjonowana, dopóki jest ktoś, kto się kwalifikuje i nie był (zaszczepiony)” – dodała.

„Nie będzie punktu końcowego dla tego programu szczepień” – ujawnił premier, wzywając ludzi, którzy zostali dźgnięci sześć miesięcy temu, aby wrócili po kolejny zastrzyk.

Ardern przekazała wiadomość, przyjmując swoją znajomą, pasywno-agresywną manierę uśmiechniętą, jak widzieliśmy wiele razy wcześniej, kiedy od niechcenia ujawniła kolejny krok w autorytaryzmie COVID.

Ludzi, którzy nie będą się ciągle szczepić, spotka taki sam los, jak tych, którzy nadal opierają się obowiązkowym szczepieniom, będą bez pracy, spotkają ostracyzm społeczny i Bóg jeden wie, co jeszcze w przyszłości.

Ciesz się dożywotnimi strzałami przypominającymi i ciesz się, że nie możesz podróżować, odwiedzać restauracji lub w końcu iść do sklepu, jeśli przegapisz tylko jeden.

Pamiętaj, że jeśli nie weźmiesz szczepionki Pfizera na całe życie, nigdy nie zostaniesz „w pełni zaszczepiony”.

To naprawdę nigdy się nie kończy.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rosną obawy, że Chiny mogą ukrywać rakiety w kontenerowcach na całym świecie

Słowacja zapłaci osobom powyżej 60. roku życia, jeśli zostaną zaszczepione