w ,

Prezydent Rumunii Iohannis: Europę dotyka jeden z największych kryzysów humanitarnych

sc: pixabay

Kontynent europejski stoi w obliczu jednego z największych kryzysów i można go przezwyciężyć dzięki połączonym wysiłkom NATO i UE – powiedział dziennikarzom prezydent Rumunii Klaus Iohannis.

„Mamy do czynienia z jednym z największych kryzysów humanitarnych w najnowszej historii naszego kontynentu, który generuje coraz większą liczbę ofiar, zniszczeń i przesiedleń ludzi wewnątrz i na zewnątrz Ukrainy” – powiedział Iohannis.

W tym okresie, powiedział, Rumunia potwierdza swoje zaangażowanie we wzmacnianie stosunków transatlantyckich i popiera kroki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w regionie, ochronę rumuńskiej wolności oraz budowanie pokoju i demokracji na całym świecie.

„Wyrażam przekonanie, że wspólne wysiłki społeczności międzynarodowej, dialog polityczny, a nie konfrontacja, wraz z naszymi pokrywającymi się i uzupełniającymi celami, NATO i UE zapewnią zwiększone europejskie bezpieczeństwo i stabilność, zwłaszcza w Europie Południowo-Wschodniej i regionie Morza Czarnego” – powiedział Iohannis.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Węgry uważają, że UE może zrewidować politykę sankcji wobec Rosji

Hiszpania podwoiła zakupy rosyjskiego gazu w sierpniu