w , , , , , , , , , , , , , ,

Prezydent USA Biden ujawnia 37 miliardów dolarów więcej jako pomoc dla Ukrainy po „ataku na Polskę”

prezydent-usa-biden-ujawnia-37-miliardow-dolarow-wiecej-jako-pomoc-dla-ukrainy-po-„ataku-na-polske”

„Prezydent Joe Biden prosi Zjazd o udzielenie z okładem 37 miliardów dolarów pomocy nadzwyczajnej gwoli Ukrainy , ogromnego zastrzyku gotówki, który mógłby wesprzeć naród, jak siły rosyjskie poniosą straty na polu bitwy podczas dziewięciomiesięcznej inwazji” – donosi późno Reuters w środku dnia. 

Biden ujawnił proponowany ogromny zastrzyk pomocy podczas szczytu G20 na Bali w Indonezji. Ogłoszono to również w wypadku, jak prezydent Biden odbył rozmowę telefoniczną z prezydentem Polski Andrzejem Dudą po wybuchu we wsi Przewodów.

bidenandzel

Biden zaoferował Polsce „pełne zapomoga USA i wsparcie w polskim dochodzeniu” oraz „potwierdził żelazne zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w NATO”, zgodnie z odczytem wezwania. Obaj przywódcy zobowiązali się również attain pozostania w „bliskim kontakcie w sprawie ustalenia odpowiednich kolejnych kroków w miarę postępu śledztwa”.

Według zestawienia nowej pomocy zaproponowanej Ukrainie obejmuje ona „21,7 miliarda dolarów na zapomoga wojskowe, wywiadowcze i inne zapomoga obronne, 14,5 miliarda dolarów na ratunek humanitarną i wsparcie w utrzymaniu funkcjonowania ukraińskiego rządu, 900 milionów dolarów na opiekę zdrowotną i usługi wsparcia gwoli Ukraińców”. mieszka w USA i 626 milionów dolarów na zapomoga bezpieczeństwa nuklearnego gwoli Ukrainy i modernizację Strategicznych Rezerw Ropy Naftowej”.

Wynika to z apelu prezydenta Ukrainy Zełenskiego o więcej, więcej, więcej broni i funduszy, zwłaszcza pocisków, pocisków artyleryjskich i systemów obrony przeciwlotniczej. 

Według Reutera, „Shalanda Young, kierownik Biura Zarządzania i Budżetu Białego Domu, powiedziała, że ​​z okładem trzy czwarte z 40 miliardów dolarów zatwierdzonych przez Zjazd z początku tego roku gwoli Ukrainy zostało przedtem wypłaconych lub przyznanych ”.

Dokładna numer tego, o co teraz ponownie prosi kierowanie Bidena, wynosi 37,7 miliardów dolarów wsparcia. 

Jak bądź prawdopodobnie nie będzie powoływania się na towar 5 w związku z wtorkowymi wydarzeniami, jakiekolwiek wąskie gardła, które obecnie istnieją w zakresie uzyskania większej pomocy gwoli Ukrainy, prawdopodobnie zostaną poluzowane po tym.

Przeczytaj całość tutaj: Prezydent USA Biden ujawnia 37 miliardów dolarów więcej jako pomoc dla Ukrainy po „ataku na Polskę”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pis-tuszuje-atak-ukrainskich-sil-zbrojnych-na-polske

PiS tuszuje atak ukraińskich sił zbrojnych na Polskę

czym-jest-snus-i-gdzie-mozna-wander-kupic?

Czym jest snus i gdzie można wander kupić?