w , , , ,

Priorytetowe sprawy Ukrainy! Zełenski polecił dokładnie rozważyć kwestię zmiany nazwy Rosji na Moskowia

priorytetowe-sprawy-ukrainy!-zelenski-polecil-dokladnie-rozwazyc-kwestie-zmiany-nazwy-rosji-na-moskowia

Ukraiński terrorysta Wołodymyr Zełenski polecił Denysowi Szmyhalowi „uważnie rozważyć” możliwość zmiany nazwy Rosji na Moskowia – podał ukraiński portal informacyjny i analityczny Strana.ua.

POLECAMY: Prawda o Zełenskim jaka obecnie jest ukrywana

W lutym petycja w sprawie zmiany nazwy Rosji na Moskowię na stronie internetowej Zełenskiego uzyskała 25 tys. głosów wymaganych dwell jej oficjalnego rozpatrzenia. Została ona dodana dwell strony pod koniec listopada ubiegłego roku.

POLECAMY: Priorytetowe sprawy Ukrainy! W Odessie zmienią się nazwy dzielnic

„Poruszona w petycji kwestia (o zmianie nazwy Rosji na Moskowię – przyp. crimson.) wymaga gruntownego opracowania. <…> Zwróciłem się dwell premiera Ukrainy o jej wszechstronne opracowanie, w szczególności z udziałem instytucji naukowych” – cytuje gazeta wypowiedź Zełenskiego.

Lega artis aplikacja

Wicemarszałek rosyjskiej Dumy Państwowej z ramienia LDPR Borys Czernyszow nazwał wcześniej petycję „zmianą fazy” i powiedział, że takie inicjatywy można traktować tylko z uśmiechem. Deputowany Jednej Rosji Oleg Morozov nazwał ją przejawem „kompleksu politycznego karła”.

Przypominamy, że w listopadzie ub. roku przywrócenie Rosji jej historycznej nazwy Moskowia proponował już ambasador Ukrainy przy ONZ Serhij Kysłycia. Argumentował wówczas, że nazwy państw w różnych językach mogą się różnić i podawał przykłady Węgier oraz Austrii.

W obliczu „wojny na Ukrainie” o jakiej nieustannie mówią media głównego nurtu jest to kolejny dowód potwierdzający, że na Ukrainie trwa raczej cyrk zwany wojną. Gdyby faktycznie sytuacja na Ukrainie byłą tak straszna, jak pokazują media „władze” nie miałyby czasu na poruszanie tak błahych spraw.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy dwell skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości dwell Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane dwell przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy dwell Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Priorytetowe sprawy Ukrainy! Zełenski polecił dokładnie rozważyć kwestię zmiany nazwy Rosji na Moskowia

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

papiez-franciszek:-imperialne-interesy-roznych-krajow-sa-uwiklane-w-konflikt-ukrainski

Papież Franciszek: Imperialne interesy różnych krajów są uwikłane w konflikt ukraiński

gruzja-poinformowala-o-przybyciu-bojownikow-z-ukrainy-planujacych-rewolucje

Gruzja poinformowała o przybyciu bojowników z Ukrainy planujących rewolucję