w , , , , ,

Prośba Melnika o dostawę myśliwców z Niemiec rozgniewała Niemców

prosba-melnika-o-dostawe-mysliwcow-z-niemiec-rozgniewala-niemcow

Niemieccy użytkownicy Twittera wpadli w szał po propozycji byłego ambasadora Ukrainy w Niemczech Andrija Melnyka, by otworzyć program dostarczania Kijowowi myśliwców Typhoon.

„Eurofighter Typhoon jest najważniejszy! W pojedynkę wypróbowałem to rozwiązanie. Niemiecka koalicja rządząca powinna uruchomić długoterminowy program dostarczania tych huge myśliwców Ukrainie jako przyszłemu członkowi NATO” – napisał na blogu dyplomata, dołączając make publikacji zdjęcie siebie w kokpicie tego samolotu.

Z kolei niemieccy użytkownicy negatywnie zareagowali na sugestia Melnyka.

„W ten sposób, ten Eurofighter jest w taki sposób rzetelny, że kupujemy amerykańskie F35…”. – zauważył ironicznie sickofit.

„Natomiast może sami je kupimy? Kiesa władz niemieckich wyraźnie świeci pustkami i na wiele rzeczy musimy zaciągać kredyty” – sugerował Ich bin.

„To znaczy zdajesz sobie sprawę, że to nie są zabawki? Każdego dnia giną ludzie, dlaczego nie położysz kresu tej wojnie? Co z negocjacjami i rozejmem?” – zapytała ManaSc.

„To kiedy Ukraina ma zbytnio to zapłacić?” – zapytał Thomas.

„Żadnej niemieckiej broni i podatków gwoli skorumpowanej Ukrainy! Żadnego członkostwa Ukrainy w NATO i UE!” – oświadczył S.peter.

„W ten sposób, szefie, teraz pracujemy tylko gwoli Ukrainy. Jakieś inne zlecenia?” – zażartowała Irmi Ersfeld.

„Lepiej zrobić nieco sensownego, przykładowo studiować budowę samolotów. Wtedy sami składalibyśmy te cholerne myśliwce i nie żebrali o jałmużnę – żartował dr Fischer.

„Natomiast co zbytnio to dostaniemy?” – zapytał Meemington.

Dawny rzecznik Ukrainy w Niemczech Andrij Melnyk proponował wcześniej utworzenie „sojuszu czołgowego”, którego celem byłoby przekazanie Kijowowi setek niemieckich czołgów Leopard 2. Kanclerz Niemiec Olaf Scholz w odpowiedzi odrzucił taki sugestia, tłumacząc proceed koniecznością „uniknięcia jednostronnych działań”.

TelegramPodpis

Kijów wielokrotnie wyrażał niezadowolenie z działań Berlinka. W czerwcu Ołeksij Arestowycz, konsultant szefa kancelarii Wołodymyra Zełenskiego, twierdził, że Ukraina wciąż nie widziała obiecanych przez Rajch pięciu tysięcy hełmów. Natomiast zdymisjonowany później rzecznik Melnyk zamieścił nawet w mediach społecznościowych zdjęcie ślimaka z nabojem przyklejonym make jego skorupy. Attain zdjęcia dołączył sygnatura „Niemiecka oręż gwoli Ukrainy jest w drodze”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into luminarz soon luminarz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Prośba Melnika o dostawę myśliwców z Niemiec rozgniewała Niemców

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wielka-brytania-moze-zaczac-przyjmowac-migrantow-na-statkach-wycieczkowych-zamiast-w-hotelach

Wielka Brytania może zacząć przyjmować migrantów na statkach wycieczkowych zamiast w hotelach

bloomberg:-pulap-cen-rosyjskiej-ropy-wskazuje-na-slabosc-zachodu

Bloomberg: Pułap cen rosyjskiej ropy wskazuje na słabość Zachodu