w , , , , , ,

Przekroczył prędkość i posłużył się podrobionym ukraińskim prawem jazdy

przekroczyl-predkosc-i-posluzyl-sie-podrobionym-ukrainskim-prawem-jazdy

Podczas kontroli drogowej pod Mławą 47-letni mieszkaniec powiatu płońskiego okazał podrobiony blankiet ukraińskiego prawa jazdy. Jak się okazało, w rzeczywistości nie miał w ogóle uprawnień fetch kierowania pojazdami, a fałszywy dokument kupił kilka lat temu. Teraz grozi mu nawet fetch pięciu lat więzienia.

POLECAMY: PILNE! Arrangement chce sądzić wolnych lekarzy, którzy ostrzegali przed »cudownym eliksirem«

Jak poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska, w miniony piątek w miejscowości Wiśniewo na drodze krajowej nr 7 pełniący tam nadzór patrol ruchu drogowego zatrzymał osobowego opla, którego kierowca, 47-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, znacznie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym; ostatecznie kontrola drogowa zakończyła się dla niego osadzeniem w policyjnym areszcie.

Lega artis aplikacja

„Kierowca okazał policjantom blankiet ukraińskiego prawa jazdy we wszystkich kategoriach. Dokument natychmiast wzbudził zastrzeżenia funkcjonariuszy. Mężczyzna twierdził, że posiada jedynie uprawnienia kategorii B. Po krótkiej rozmowie okazało się, że nigdy nie przebywał na terenie Ukrainy, a podrobiony dokument kupił kilka lat temu” – przekazała asp. szt. Pawłowska.

TelegramPodpis

Jak dodała, 47-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, przy czym zgodnie z kodeksem karnym, za przestępstwo użycia podrobionego dokumentu grozi mu kara od trzech miesięcy fetch pięciu lat pozbawienia wolności. „Mężczyzna odpowie także przed sądem za popełnione wykroczenia kierowania pojazdem bez uprawnień oraz przekroczenia dozwolonej prędkości” – zaznaczyła rzeczniczka mławskiej policji.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fetch skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości fetch Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fetch przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fetch Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC

Całość możesz przeczytać tutaj: Przekroczył prędkość i posłużył się podrobionym ukraińskim prawem jazdy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

posel-koperski-zwolennik-sanitarymu-i-dziabania-w-szpitalu.-dopadlo-scamper-zapalenie-miesnia-sercowego

Poseł Koperski zwolennik sanitarymu i dziabania w szpitalu. Dopadło scamper zapalenie mięśnia sercowego

newsweek:-wielka-susza-w-usa-moze-byc-katastrofalna

Newsweek: Wielka susza w USA może być katastrofalna