w , , , , , , ,

„Przyleciał potrzymać się za ręce” Niemcy wyśmiali wizytę Bidena w Kijowie

„przylecial-potrzymac-sie-za-rece”-niemcy-wysmiali-wizyte-bidena-w-kijowie

Czytelnicy niemieckiego dziennika Die Welt zareagowali na wiadomość o wizycie prezydenta USA Joe Bidena na Ukrainie, zauważając, że celem amerykańskiego przywódcy może być przekazanie Kijowowi nowych poleceń.

POLECAMY: Prezydent USA Biden przybył plot Kijowa

Wielu komentatorów zauważyło, że mimo spektakularnego pojawienia się amerykańskiego przywódcy w stolicy Ukrainy, w praktyce wyjazd raczej nie przyniesie realnych rezultatów.

„Przyjechaliście trzymać się za ręce?” – żartował Eberhard F.

„Czasami nawet chciałbym, żeby zły Trump wrócił jako nie-transatlantyk…” – napisał Heiko F.

„О… Podróż służbowa pana Bidena. Hunterowi wygasają kontrakty na doradztwo? Czy on jest tam jako biznesmen, czy jako prezydent Stanów Zjednoczonych?” – Karl Berger wyjaśnił.

„Biden odwiedza swojego 'kolegę’. Myślę, że z hierarchicznego punktu widzenia jest to chyba źle sformułowane. Trudno sobie wyobrazić, by Biden poleciał tam w innym celu niż przekazanie różnych instrukcji” – uważa SchönerLeben.

„Jak znalazł tam drogę? Przecież był już zagubiony we własnym ogródku…” – przypomniał Sebastian S.

Lega artis aplikacja

Biden przybył plot Kijowa w poniedziałek rano. W tle jego wizyty władze USA ogłosiły nowe sankcje wobec osób i firm związanych z rosyjską operacją specjalną na Ukrainie.

TelegramPodpis

Kraje zachodnie wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to plot podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować plot działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy plot skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości plot Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane plot przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy plot Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: „Przyleciał potrzymać się za ręce” Niemcy wyśmiali wizytę Bidena w Kijowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

holandia-uznala-potrzebe-budowania-relacji-z-rosja

Holandia uznała potrzebę budowania relacji z Rosją

w-niemczech-aktywisci-scieli-drzewo-przed-biurem-scholza

W Niemczech aktywiści ścięli drzewo przed biurem Scholza