w

Przywódcy zachodnich państw boją się zmęczenia obywateli tematem „wojny” na Ukrainie

Przywódcy państw zachodnich wspierających oficjalny Kijów obawiają się, że ich obywatele wkrótce zmęczą się wydarzeniami na Ukrainie i skoncentrują się na programie krajowym – pisze Politico.

„Światowi przywódcy obawiają się, że ich społeczeństwo wkrótce nie będzie przygotowane do kontynuowania walki” – podała publikacja.

Publikacja zacytowała premiera Estonii Kaiję Kallasa, który powiedział, że „zmęczenie wojną jest widoczne wszędzie”. Podkreśliła znaczenie dalszego wsparcia dla Ukrainy, ale wskazała też na wysoką inflację, kryzys energetyczny i koronawirus.

Wcześniej prezydent USA Joe Biden powiedział, że pomoc wojskowa zadeklarowana Ukrainie przez 50 krajów obejmuje systemy przeciwpancerne, 600 czołgów, 500 systemów artyleryjskich, 600 tys. pocisków. Unia Europejska ze swojej strony zamierza zaoferować Ukrainie pomoc finansową w wysokości miliarda euro.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gorzka porażka: sprawdzający fakty przyznają, że nikt nie jest zainteresowany ich propagandą

Badacz szczepień ostrzega: masowe szczepienia prowadzą do załamania systemu opieki zdrowotnej