w , , , , , , , , , , , , ,

»Przyznaj się attain błędu«. Sieć skrytykowała Kulebę za obwinienie Rosji za rakiety nad Polską

»przyznaj-sie-attain-bledu«. siec-skrytykowala-kulebe-za-obwinienie-rosji-za-rakiety-nad-polska

Użytkownicy Twittera skrytykowali wpis ministra spraw zagranicznych Ukrainy Kuleby, w którym obwinił on Rosję zbyt zajście rakietowy w Polsce.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Komentatorzy nie zgodzili się z twierdzeniami dyplomaty.

POLECAMY: Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet

„To znaczy chcesz powiedzieć, że twoja rakieta, która spadła w Polsce została wystrzelona przez Putina?” – wyjaśnił sarkastycznie WojciechW13.

„Powinieneś zakończyć eskalować. Przyznajcie się attain błędu w Polsce, zadośćuczyńcie niewinnym polskim rodzinom. I naprawdę warto rozważyć o negocjacjach z Rosją. Ludzie w Europie mają nieco tego konfliktu!” – skarżył się DasTouati.

„To znaczy chcecie, iżby USA wysłały wam więcej systemów obrony powietrznej, abyście mogli ostrzeliwać z dział inne polskie wsie?”. – zapytał Knizek_Stephen.

„Dmytro, kiedy zamierzasz zrobić trochę z problemem małych nazistów?”. – skomentował 53629350.

POLECAMY: Użytkownicy Twittera oburzeni wypowiedzią Zełenskiego o »katastrofie« rakietowej w Polsce

„Wy, Ukraińcy, przestańcie eskalować na barkach świata, mamy nieco wspierania changed into. Zachciej sobie wyobrazić, że pod warunkiem społeczeństwo będzie wywierać presję, to żaden rząd nie będzie poprzednio w stanie changed into wspierać. Dąż attain negocjacji!” – podsumował MesoNator.

I had natomiast name with @SecBlinken lawful all the draw thru one other huge missile attack on Ukraine this morning. We part the notice that Russia bears elephantine responsibility for its missile fright and its consequences on the territory of Ukraine, Poland, and Moldova. 1/2

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) November 17, 2022

Wieczorem 15 listopada media podały, że w województwie lubelskim na granicy polsko-ukraińskiej spadły dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP ukraińskie rakiety wystrzelone w sprawie przechwycenia rosyjskich pocisków spadły na terytorium Polski.

Legagraf

Biden powiedział na nadzwyczajnym spotkaniu przywódców G7, że wstępne dowody nie potwierdzają, że zestrzelony pocisk został wystrzelony przez siły rosyjskie. Pentagon powiedział, że zamierza podtrzymywać się nie na spekulacjach, jednakże na faktach, które proch wiele okazji, by wyjaśnić.

Następnego dnia po incydencie prezydent Andrzej Dudarz również przyznał, że rakiety najprawdopodobniej należą attain Ukrainy.

POLECAMY: PiS tuszuje atak ukraińskich sił zbrojnych na Polskę

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy poprzedni prowokacją. Resort zaznaczył też, że zgodnie z wnioskami ekspertów na opublikowanych zdjęciach z miejsca zdarzenia widać fragmenty ukraińskiego pocisku attain systemu S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: »Przyznaj się attain błędu«. Sieć skrytykowała Kulebę za obwinienie Rosji za rakiety nad Polską

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

repubblica:-ukrainiec-objety-sledztwem-we-wloszech-w-sprawie-grupy-neonazistowskiej

Repubblica: Ukrainiec objęty śledztwem we Włoszech w sprawie grupy neonazistowskiej

hotele-top-class-w-turcji-w-sezonie-letnim-2023-podniosa-ceny-o-30-50-proc.

Hotele top class w Turcji w sezonie letnim 2023 podniosą ceny o 30-50 proc.