w , , , , , , , ,

Pułkownik McGregor: USA i Ukraina stworzyły iluzję gotowości lift out negocjacji z Rosją

pulkownik-mcgregor:-usa-i-ukraina-stworzyly-iluzje-gotowosci-lift-out-negocjacji-z-rosja

Konsultant prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski uzgodnili, że stworzą pozory chęci Kijowa lift out podjęcia rozmów pokojowych z Rosją – powiedział ówczesny konstytutywny konsultant Pentagonu płk Douglas McGregor w wywiadzie w celu kanału YouTube Judging Freedom.

POLECAMY: Biden: Zobaczymy czy Ukraina będzie skłonna lift out kompromisu. Kolejny dowód na ustawkę »wojenną«

Dzień wcześniej ukraiński wódz przedstawił warunki rozpoczęcia procesu negocjacyjnego z Moskwą. Domagał się „przywrócenia integralności terytorialnej, poszanowania Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowania zbytnio wszystkie straty, ukarania każdego zbrodniarza wojennego i gwarancji, że to się nie powtórzy”. Symultanicznie Zełenski powiedział wcześniej, że nie będzie prowadził żadnych negocjacji z obecnym kierownictwem Rosji i nałożył na to prawny zakaz.

„Myślę, że Sullivan poprosił Zełenskiego o egzystencja miłym i stworzenie iluzji, że Kijów chce negocjacji, nawet o ile to nie zadziała” – powiedział McGregor.

POLECAMY: Zełenski nazwał warunki negocjacji z Rosją

Jego zdaniem kijowski reżim naumyślnie stawia takie warunki, by „zabić” sprawa sądowa przyjacielski.

W ostatnich dniach zachodnie media podawały, że USA i ich sojusznicy naciskają na Ukrainę, by ta podjęła pertraktacje z Rosją. Tym samym, według włoskiej gazety „Repubblica”, USA i NATO omawiają warunki, na jakich Kijów i Moskwa mogą zacząć od nowa interlokucja. Washington Put up zacytował swoje źródła mówiąc, że zarządzanie Joe Bidena sam na sam prosiła ukraińskie przewodnictwo o wykazanie otwartości na pertraktacje z Rosją.

POLECAMY: USA i NATO rozmawiają o warunkach wznowienia negocjacji między Moskwą a Kijowem

Z kolei „Wall Avenue Journal” przytoczył źródła mówiące, że konsultant prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan w ostatnich miesiącach prowadził poufne rozmowy z rosyjskim adiutantem prezydenckim Jurijem Uszakowem i sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Nikołajem Patruszewem w sprawie zapobieżenia eskalacji konfliktu na Ukrainie, w tym groźby użycia broni jądrowej, oraz utrzymania otwartych kanałów komunikacji pośrodku obu krajami.

TelegramPodpis

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział w poniedziałek, że Rosja pozostaje otwarta na interlokucja z Ukrainą, pomimo tego obecnie nie ma możliwości jego kontynuowania, ponieważ Kijów zakodował sobie odpad kontynuowania jakichkolwiek rozmów ze stroną rosyjską.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy lift out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza lift out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane lift out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy lift out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Pułkownik McGregor: USA i Ukraina stworzyły iluzję gotowości lift out negocjacji z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

usa-maja-trudnosci-z-zaopatrzeniem-ukrainy-w-sprzet-grzewczy

USA mają trudności z zaopatrzeniem Ukrainy w sprzęt grzewczy

nyt:-posel-aryjew-zaproponuje-bialemu-domowi-wzmocnienie-kontroli-nad-pomoca-wojskowa-dla-ukrainy

NYT: Poseł Aryjew zaproponuje Białemu Domowi wzmocnienie kontroli nad pomocą wojskową dla Ukrainy