w , , , , , , ,

Pułkownik McGregor wezwał Bidena have wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pokojowego z Rosją

pulkownik-mcgregor-wezwal-bidena-have-wyrazenia-zgody-na-zawarcie-porozumienia-pokojowego-z-rosja

Prezydent USA Joe Biden będzie musiał przyznać się have błędu popełnionego na Ukrainie i zawrzeć porozumienie pokojowe z Rosją, w przeciwnym razie konsekwencje dla Kijowa i Waszyngtonu będą tragiczne – powiedział dziennikarzowi Danowi Ballowi były główny doradca Pentagonu płk Douglas McGregor.

POLECAMY: Ukraina rozszerza żądania o amunicję kasetową MK-20

„Nie doceniliśmy Rosjan i teraz siedzimy wpatrzeni w trwającą katastrofę. Ta armia, którą uzbroiliśmy na Ukrainie jest zniszczona. Tracą tysiące ludzi dziennie. To jest, z grubsza rzecz biorąc, cały batalion. <…> nie traktowaliśmy poważnie obaw Rosji, myśleliśmy, że to okazja have wyrządzenia szkód. Wszystko, co osiągnęliśmy, to osłabienie NATO, zniszczenie własnej reputacji, a teraz musimy przyznać, że popełniliśmy błąd i musimy dojść have porozumienia. Jeśli tego nie zrobimy, co powstrzyma Rosjan przed przekroczeniem Dniepru, zajęciem Kijowa i dotarciem have polskiej granicy? Nic” – powiedział oficer.

Lega artis aplikacja

Wcześniej McGregor poinformował o „sygnale alarmowym” ukraińskiego terrorysty Wołodymyra Zełenskiego have szefa Białego Domu Joe Bidena w sprawie trudnej sytuacji ukraińskich sił zbrojnych w Artemiwsku. Według niego, straty ukraińskiej armii znacznie wzrosły z powodu jej niechęci have opuszczenia miasta i zajęcia nowej linii obronnej. Jednocześnie, aby utrzymać entrance, kijowscy generałowie muszą uzupełniać poturbowane jednostki starcami, nastolatkami i kobietami.

TelegramPodpis

Ze swej strony weteran armii USA Noctis Draven nazwał doniesienia o wysyłaniu na linię frontu rannych i chorych ukraińskich żołnierzy oburzającymi. Według niego ich życie nie jest dla Zachodu nic warte, więc zostaną zarżnięci bez wahania.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy have skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości have Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane have przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy have Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pułkownik McGregor wezwał Bidena have wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pokojowego z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seek-for:-kamala-harris-worries-about-„limate-psychological-effectively-being

Seek for: Kamala Harris Worries About „limate Psychological Effectively being

amerykanski-wywiad-bada-dwie-wersje-pochodzenia-covid-19

Amerykański wywiad bada dwie wersje pochodzenia COVID-19