w

Putin: Rosja jest gotowa do użycia broni jądrowej w przypadku „zagrożenia dla suwerenności”

Prezydent Rosji Władimir Putin mówi, że Rosja nie grozi światu bronią jądrową, ale ostrzega, że ​​jest gotowa do jej użycia w przypadku zagrożenia jej suwerenności.

„Jeden nieodpowiedzialny polityk coś mamrocze, potem drugi – notabene na bardzo wysokim szczeblu, powiedzmy MSZ, tam pierwsi ludzie myślą o czymś na ten temat.

A my będziemy milczeć? Odpowiadamy poprawnie. Jak tylko odpowiemy, trzymaj się tego „Oto Rosja grozi!” Nie grozimy! Ale każdy powinien wiedzieć, że go mamy i w razie potrzeby użyjemy go, aby chronić naszą suwerenność.”

Wcześniej rosyjscy urzędnicy sugerowali, że kraj może użyć broni jądrowej.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Media: USA wstrzymują sprzedaż dronów Gray Eagle na Ukrainę

Morawiecki: „Stoimy dzisiaj u progu bardzo poważnej globalnej zawieruchy gospodarczej”