w

Putin wydał przerażające ostrzeżenie dla Zachodu – pisze Daily Express

Prezydent Władimir Putin wydał „przerażające ostrzeżenie” na forum Army-2022, mówiąc, że dostarczy broń swoim sojusznikom, pisze Matthew Dooley w artykule dla Daily Express.

„Zachód od dawna stara się uniemożliwić takim krajom jak Iran czy Korea Północna zdobycie nowoczesnej i potężnej broni. Putin dał jednak do zrozumienia, że Moskwa jest gotowa pomóc tym państwom” – napisano w publikacji.

Autor przypomina, że rosyjski przywódca zaproponował sojusznikom zakup najnowocześniejszej broni od broni strzeleckiej po pojazdy opancerzone, artylerię, lotnictwo bojowe i bezzałogowe statki powietrzne. Jednocześnie Putin zaznaczył, że całe uzbrojenie zostało już wykorzystane w rzeczywistych działaniach bojowych.

Zdaniem Dooleya, jeśli Rosja zacznie dostarczać lub zwiększy sprzedaż zaawansowanej technologicznie broni do niektórych z tych wrogich Zachodowi krajów, może to zostać odebrane jako prowokacja.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukrainian MPs buy new cars during martial law

Francuscy rolnicy tracą jedną trzecią zbiorów owoców i warzyw z powodu suszy