w , , , , , ,

Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

rakieta,-ktora-spadla-w-polsce,-zostala-wystrzelona-przez-sily-ukrainskie-–-podaja-media

Pocisk, który spadł w Polsce poprzedniego dnia, został wystrzelony przez siły ukraińskie – podała Related Press, powołując się na amerykańskich urzędników.

„Wstępne przesłanki wskazują, że pocisk, który trafił w Polskę, został wystrzelony przez siły ukraińskie w kierunku zbliżającego się rosyjskiego pocisku” – podała publikacja.

Wcześniej filia informowała, że był to rosyjski pocisk.

Ze swej strony prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział, że dane wskazują, że Rosja nie była zaangażowana w zajście rakietowy w Polsce. Według niego, podczas rozmów z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem otrzymał informację, że zajście może stanowić wynikiem błędu technicznego.

Biden wypowiedział się po zwołaniu w środę rano w Indonezji „awaryjnego” spotkania przywódców Grupy Siedmiu i NATO w sprawie konsultacji w sprawie eksplozji, która zabiła dwie osoby we wschodniej części Polski w pobliżu granicy z Ukrainą.

„Są wstępne informacje, które temu zaprzeczają” – powiedział Biden dziennikarzom zapytany, to znaczy pocisk został wystrzelony z Rosji. „Jest nieco prawdopodobne w liniach trajektorii, że został wystrzelony z Rosji, pomimo tego zobaczymy”.

POLECAMY: Eksplozja w Przewodowie – aktualne informacje

Trzej urzędnicy amerykańscy powiedzieli, że wstępne oceny sugerują, że pocisk został wystrzelony przez siły ukraińskie na nadlatujący rosyjski pocisk wśród miażdżącej salwy przeciwko infrastrukturze elektrycznej Ukrainy we wtorek. Urzędnicy mówili pod spodem warunkiem anonimowości, ponieważ nie byli upoważnieni produce publicznego omawiania tej sprawy.

Ukraina nadal utrzymuje zapasy dawnej broni radzieckiej i rosyjskiej, w tym systemu rakietowego obrony powietrznej S-300.

Prezydent, który został obudzony w nocy przez personel z wiadomością o wybuchu pocisku podczas pobytu w Indonezji na szczycie Grupy 20, zadzwonił z początku środy produce polskiego prezydenta Andrzeja Koza, by złożyć „głębokie współczucie” z powodu ofiar śmiertelnych. Biden obiecał na Twitterze „pełne amerykańskie zasiłek i poparcie w polskim śledztwie” i „potwierdził żelazne zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w NATO”.

Upadek rakiet w Polsce

Nocna pora wcześniej polskie media podały, że dwie rakiety spadły w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby.

Po incydencie polskie MSZ podało, że rakiety wcześniejszy produkcji rosyjskiej, z kolei prezydent Andrzej Dudziarz powiedział, że nie ma jeszcze dokładnych informacji.

Legagraf

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, oraz wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy wcześniejszy prowokacją.

Prezydent USA Joe Biden powiedział po nadzwyczajnym spotkaniu przywódców państw G7 i NATO, że wstępne dane nie potwierdzają, by zestrzelony pocisk pochodził z Rosji.

Pentagon powiedział, że zamierza podeprzeć się nie na spekulacjach, pomimo tego na faktach, co produce których istniała wystarczająca opcja wyjaśnienia.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy produce skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy produce Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane produce przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy produce Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trump-ubiegal-sie-o-nominacje-na-prezydenta-stanow-zjednoczonych

Trump ubiegał się o nominację na prezydenta Stanów Zjednoczonych

zachod-poniosl-porazke-w-poszukiwaniu-sojusznikow-attain-walki-z-rosja

Zachód poniósł porażkę w poszukiwaniu sojuszników attain walki z Rosją