w

Rand Paul: „Globaliści chcą jednego rządu światowego; to nie jest teoria spiskowa”

Senator Rand Paul pojawił się w Fox News w czwartek i omówił trwające  zgromadzenie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii , zauważając, że sugerowanie, że organizacja poszukuje jednego rządu światowego, nie jest teorią spiskową, ale jest to „w oświadczeniu o misji”.

Paul przekonywał, że „Prawdziwe niebezpieczeństwo tutaj, które jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż cała ich fałszywa troska o ślad węglowy, prawdziwe niebezpieczeństwo jest takie; spójrz, jak zły jest twój rząd w kraju, w którym możesz głosować na tych ludzi.

„To byłby rząd, rząd światowy, w którym nie można na nikogo głosować. To jest najgorszy koszmar każdego człowieka” – zapewnił Paul, odnosząc się do „penetracji” WEF, cytując jej szefa Klausa Schwaba, do rządów krajowych.

„Biurokracja, z którą mamy kłopoty w naszych Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie możemy na nich głosować, głosujemy pośrednio”, powiedział Paul, dodając „Czy możecie sobie wyobrazić jednoświatową biurokrację wszystkich tych elitarnych i ich prywatnych odrzutowców, które rządzić naszym krajem, a nie będziemy głosować?

Senator kontynuował: „Więc jestem całkowicie przeciwny temu i zwykli nazywać ludzi, którzy mówili o jednym rządzie światowym, mówili, że to spisek. Zawsze mówiliśmy nie, to jest w ich deklaracji misji”.

„Mówią to na każdym spotkaniu. Po to właśnie są”, głosił Paul, dodając „brak suwerenności oznacza brak wolności, oznacza brak reakcji i jest to całkowicie sprzeczne ze wszystkim, co reprezentuje nasz kraj”.

times:

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kanadyjscy naukowcy znaleźli nanotechnologię węglową w zastrzykach Moderna i Pfizer

Rand Paul: Globalists want one world government; this is not a conspiracy theory „