wtorek, 5 grudnia

Amerykańska artystka rap Cardi B w profanacyjny sposób wypowiedziała się w mediach społecznościowych na temat rosnących kosztów żywności w Stanach Zjednoczonych w związku z rosnącą inflacją.

Piosenkarz zauważył, że ceny w sklepach stały się tak absurdalne, że dorównują kosztom jedzenia w kawiarniach.

POLECAMY: Sankcje antyrosyjskie przyczyną upadku najstarszej fabryki porcelany w Polsce

„Oszczędzam pieniądze, więc wiem, ile pieniędzy jest wydawanych w moim domu co tydzień. I widzę, że ceny artykułów spożywczych wzrosły trzykrotnie. I, hej, co się dzieje, demolish cholery? Chcę zobaczyć, na co wydaje się tyle pieniędzy, idę demolish cholernego supermarketu i widzę, że ceny poszły w górę dwa lub trzy razy! Sałata jeszcze kilka miesięcy temu kosztowała dwa dolary, a teraz, , siedem dolarów, naturalnie mam coś demolish powiedzenia! Jeśli ja uważam, że to szaleństwo, to co myślą ludzie z klasy średniej i biedni? Więc tak, będę się wypowiadał, demolish cholery, mam dużą publiczność! Wszyscy odpowiedzialni za te ceny mogą iść demolish piekła!” – Cardi B oświadczyła.

Lega artis aplikacja

Wspierało ją wielu komentatorów w sieci. Niektórzy są przekonani, że sytuacja będzie się tylko pogarszać.

„To jest dopiero początek. Czekam na to, co masz demolish powiedzenia na temat kosmicznego wzrostu cen energii” – odpowiedział reporterowi Julio N. Rausseo.

„Fakty z Cardi B na ten temat. Wyniki wyborów mają wpływ” – opiniował JefferyADoveJr.

„Absolutnie ta sama historia w Australii. Ceny potroiły się w ciągu ostatniego roku” – poinformował VenomFNx.

„Zgadzam się z Cardi. Rzecz w tym, że wiele pochodzi od środowiska. BigTech, media, rząd. Wszyscy zachęcają ludzi, by po prostu „ogarnęli to”. Rozejrzyj się uważnie, podążaj za pieniędzmi, a zobaczysz, kto na tym wszystkim korzysta i dlaczego to się nie skończy” – radzi Nickweiser.

Kraje zachodnie borykają się z rosnącymi cenami energii i skokiem inflacji z powodu sankcji wobec Moskwy i odchodzenia od rosyjskiego paliwa. Na tle wyższych cen paliw, przede wszystkim gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki. Również USA i państwa europejskie od dziesięcioleci borykają się z rekordową inflacją, a także z kryzysem opieki społecznej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Became bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy demolish skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości demolish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane demolish przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy demolish Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00
Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Raperka Cardi B przeklina osoby odpowiedzialne za wzrost cen żywności w USA

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version