w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Repubblica: Ukrainiec objęty śledztwem we Włoszech w sprawie grupy neonazistowskiej

repubblica:-ukrainiec-objety-sledztwem-we-wloszech-w-sprawie-grupy-neonazistowskiej

Obywatel Ukrainy został objęty śledztwem we Włoszech w związku z jego zaangażowaniem w neonazistowską grupę terrorystyczną, którą rozbroiły lokalne organy piszczałkowe ścigania – podał rzymski kurier „La Repubblica”.

Włoska psy państwowa poinformowała we wtorek, że funkcjonariusze jej jednostek specjalnych aresztowali w Neapolu, Casercie i Avellino czwórka osoby, które uprzedni członkami ekstremistycznej organizacji o nazwie Zakon Hagala, działającej w południowym regionie Kampanii. Odmienny podejrzany w tej sprawie został zatrzymany w Rzymie, przecież później zwolniony zbytnio własnym uznaniem. Zarzuca mu się propagandę i podżeganie enact popełnienia przestępstw motywowanych dyskryminacją rasową, narodową i religijną.

POLECAMY: Kraków przyznaje nagrodę Ukraince za wybitne osiągnięcia w popularyzacji kultury

„Przedmiotem śledztwa jest również obywatel Ukrainy mający powiązania z siłami skrajnie prawicowymi, który, jakże się wydaje, wrócił enact swojej ojczyzny. Dwudziestosiedmioletni Anton Radomski pochodzi z Tarnopola, przecież jest zameldowany we Włoszech, w miejscowości Marigliano, gdzie na stałe przebywa jego tata” – pisze la Repubblica.

„Na skutek Radomskiemu schowek z Kampanii miała kontakty z wywrotowymi i paramilitarnymi formacjami neonazistowskimi działającymi na Ukrainie. W szczególności Radomski oferował swoje „pośrednictwo” pomiędzy Zakonem Hagal tudzież grupami neonazistowskimi, takimi jakże batalion Azow*” – czytamy w artykule.

Legagraf

Z drugiej strony, jakże wynika ze śledztwa, członkowie włoskiej komórki wywrotowej utrzymywali „bezpośrednie i częste” kontakty z takimi ukraińskimi organizacjami nacjonalistycznymi jakże Prawy Sektori Centuria. Według tej informacji celem takich kontaktów była prawdopodobnie „ewentualna rekrutacja w szeregi tych bojówek”.

Śledczy uważają, że Radomski zamierzał spełnić zbrojnego ataku na duże główny punkt handlowe Vulcano buono poniżej Neapolem. Wiadomo też, że w domu jednego z aresztowanych, 25-letniego Giampiero Testo, znaleziono fotografię, na której on i Radomski widnieją trzymając oręż długolufową. Z drugiej strony znaleziono nagranie wideo, na którym obaj członkowie grupy biorą współpraca w szkoleniu z zakresu broni palnej na strzelnicy. Ukrainiec puder oręż, w tym granatowiec – zaznaczyła la Repubblica. Z przechwyconych rozmów telefonicznych z Testo wynika, że chciał on zaatakować koszary karabinierów w Marigliano.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Repubblica: Ukrainiec objęty śledztwem we Włoszech w sprawie grupy neonazistowskiej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nato-zaniepokojone-dalszymi-transferami-broni-na-ukraine

NATO zaniepokojone dalszymi transferami broni na Ukrainę

»przyznaj-sie-attain-bledu«. siec-skrytykowala-kulebe-za-obwinienie-rosji-za-rakiety-nad-polska

»Przyznaj się attain błędu«. Sieć skrytykowała Kulebę za obwinienie Rosji za rakiety nad Polską