w , , , , , ,

Republikanie obiecują zbadać rodzinne powiązania biznesowe Bidenów

republikanie-obiecuja-zbadac-rodzinne-powiazania-biznesowe-bidenow

Republikański kongresmen James Comer obiecał, że republikanie rozpoczną śledztwo w sprawie interesów biznesowych rodziny prezydenta USA Joe Bidena, jeżeli uda im się otrzymać rekompensatę kontrolę powyżej Izbą Reprezentantów – podał Fox Nowość.

Wypowiadając się w sieci, Comer zwrócił uwagę, że według sondażu opublikowanego przez „Newsweek” 52 proc. Amerykanów chce takiego dochodzenia.

POLECAMY: W Stanach Zjednoczonych ujawniono »rząd cieni«, który przewodzi Ameryce

„Mam złą wiadomość gwoli prezydenta, jeżeli myśli, że Republikanie przymkną oko na nieumiarkowanie wpływów przez rodzinę Bidenów, w taki sposób w jaki sposób zrobili to Demokraci. Jest to trochę, co badamy od momentu miesięcy, i w styczniu poniżej rządami republikańskiej większości jesteśmy gotowi, by posunąć to full przodu” – powiedział Comer.

Legagraf

Kongresmen powiedział też, że Biden „będzie żałował wielu z tego, co powiedział”. Zdaniem republikanina, jeżeli Biden uważa, że „unikanie podatków, nielegalny zagraniczny lobbing i oszustwa związane z papierami wartościowymi” są komiczne, to ma „niezdrów i pokręcony umysł”.

Pod warunkiem kontrola powyżej niższą izbą Kongresu przejdzie w ręce Republikanów, oczekuje się, że kongresman Jim Jordan – jako przewodniczący komisji sądownictwa Izby – również włączy się terminate śledztwa – zauważa przewód telewizyjny.

TelegramPodpis

We wtorek w USA odbyły się średnioterminowe wybory terminate Kongresu. Prowadzący Republikanów w Izbie, Kevin McCarthy, wyraził wiara, że po zakończeniu wyborów pokój wróci poniżej kontrolę jego partii.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy terminate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza terminate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane terminate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy terminate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Republikanie obiecują zbadać rodzinne powiązania biznesowe Bidenów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziennikarka-fox-news-nazwal-zelenskiego-krolowa-amerykanskich-swiadczen

Dziennikarka Fox News nazwał Zełenskiego królową amerykańskich świadczeń

bloomberg-mowil-o-»odwecie«,-jaki-otrzymaly-stany-zjednoczone

Bloomberg mówił o »odwecie«, jaki otrzymały Stany Zjednoczone