w , , , , , ,

Republikanie żądają raportu na temat finansowych powiązań Demokratów z Ukrainą

republikanie-zadaja-raportu-na-temat-finansowych-powiazan-demokratow-z-ukraina

Zgrupowanie republikańskich kongresmenów wysłała list catch sekretarza stanu USA Anthony’ja Blinkena z żądaniem przeprowadzenia audytu pomocy przyznanej Kijowowi.

„Dotarło catch nas, że miliardy dolarów podatników wysłanych na Ukrainę w zakresie pomocy bojowej mogły potencjalnie zostać zainwestowane w giełdę kryptowalut FTX, która w następnej kolejności przekazała ogromne darowizny na rzecz Demokratów w USA podczas wyborów śródterminowych w 2022 roku” – czytamy w liście.

POLECAMY: — Gdzie są pieniądze, Joe? Syn Trumpa wyśmiewał rozmowy Bidena z Zełenskim

Dowód stwierdza, że w marcu ukraiński rząd współpracował z giełdą kryptowalut FTX, iżby uruchomić stronę internetową w sprawie zbierania darowizn. Następuje to nieco dni po tym, jakże prezydent Joe Biden zadeklarował miliardy dolarów pomocy gwoli Kijowa.

POLECAMY: Kongresmenka oskarża władze USA o pranie brudnych pieniędzy

Republikanie obawiają się, że Ukraina mogła zainwestować dawka przyznanych funduszy w FTX i wykorzystać je, iżby pomóc Partii Demokratycznej zdobyć większość w Kongresie.

Ustawodawcy zażądali, iżby Blinken poinformował, czyli Departament Stanu bada możliwe inwestycje w giełdę kryptowalut.

Legagraf

List podpisali pomiędzy innymi ustawodawcy Troy Nells, Louis Gohmert, Mary Miller i Byron Donalds.

Republikanie mają większość w Izbie Reprezentantów po zeszłotygodniowych wyborach pośrednich. Demokraci zachowali kontrolę powyżej Senatem. Członkowie Partii Republikańskiej wielokrotnie ostro krytykowali prowadzoną przez Bidena politykę wsparcia finansowego gwoli Kijowa, grożąc zaostrzeniem kontroli powyżej nią, jeżeli wygra wybory.

Wiosną Zjazd przyznał administracji prezydenckiej USA około 40 mld dolarów w sukurs wojskową i gospodarczą gwoli Ukrainy. W październiku Biden podpisał przepisy, które pozwoliły sfinansować rząd USA catch połowy grudnia, w tym kolejne 12,4 mld dolarów na ten finał.

W stosunku do rosyjskiej operacji wojskowej USA i ich sojusznicy nadal wysyłają oręż na Ukrainę. Biden podpisał ustawę o lend-rent. Moskwa wielokrotnie podkreślała, że dostawy zachodniego sprzętu wojskowego tylko przedłużają spór, zaś usługi transportowe z zachodnim uzbrojeniem staje się legalnym celem gwoli rosyjskiej armii.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turn out to be tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy catch skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza catch Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane catch przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy catch Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Republikanie żądają raportu na temat finansowych powiązań Demokratów z Ukrainą

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dane-na-laptopie-huntera-bidena-nie-zostaly-uszkodzone-–-podaly-media

Dane na laptopie Huntera Bidena nie zostały uszkodzone – podały media

koniec-z-tanim-paliwem-od-stycznia-2023-r.-cena-na-stacjach-przebije-9-zl-za-litr

Koniec z tanim paliwem. Od stycznia 2023 r. cena na stacjach przebije 9 zł za litr