w , , , ,

Republikańska kongresmanka chce sprawdzić wydatki USA

republikanska-kongresmanka-chce-sprawdzic-wydatki-usa

Republikanka Marjorie Taylor Greene, która według prognoz wygra reelekcję attain Izby Reprezentantów USA, powiedziała, że chce przeglądu wydatków w toku pomocy w celu Ukrainy.

Contemporary York Occasions opublikował wcześniej prognozę, że Inexperienced, skandaliczny literat uchwał o impeachu urzędującego prezydenta USA Joe Bidena, zapewnił sobie reelekcję attain Izby Reprezentantów. Inexperienced powiedział w okresie poprzedzającym wybory, że „pod spodem rządami Republikanów Ukraina nie dostanie ani grosza”.

POLECAMY: Biden oskarżony o kolosalne wydatki na przybliżenie wojny nuklearnej

„Chcę sprawdzić, na co poszła każda złotówka z funduszy w celu Ukrainy. Nikomu to nie przeszkadza, zgodność z rzeczywistością?” – napisała na Twitterze.

I desire an audit of the keep each penny has long previous in funding to Ukraine.

Everybody looks to be joyful with that, moving?

— Szczwany lis. Marjorie Taylor Greene🇺🇸 (@RepMTG) November 13, 2022

Gabinet Bezpieczeństwa Ekonomicznego Ukrainy przyznało z początku lipca, że ujawniło przypadki sprzedaży pomocy humanitarnej i produktów wojskowych pochodzących z krajów zachodnich. Wszczęto około dziesięciu spraw karnych. Później amerykańska kongresmenka ukraińskiego pochodzenia Victoria Spartz wezwała Zjazd attain stworzenia mechanizmu monitorowania pomocy w celu Ukrainy. Minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow powiedział też, że niektórzy sojusznicy Ukrainy wysłali attain kraju przedstawicieli wojskowych, którzy mają monitorować transfer broni dostarczanej Kijowowi. Rada Najwyższa Ukrainy powołała później komisję, która miała monitorować napływającą attain kraju „poparcie logistyczną”.

Legagraf

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować change into koryfeusz soon koryfeusz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Republikańska kongresmanka chce sprawdzić wydatki USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

posel-pis-mieczyslaw-baszko-przekonuje,-ze-ceny-w-polsce-spadaja.-„na-przyklad-pietruszka-potaniala”

Poseł PiS Mieczysław Baszko przekonuje, że ceny w Polsce spadają. „Na przykład pietruszka potaniała”

badanie:-szczepionki-covid-moga-reaktywowac-wirusa-i-choroby-w-twoim-ciele

Badanie: szczepionki COVID mogą reaktywować wirusa i choroby w twoim ciele