w

Reuters dowiedział się, kto w UE może doprowadzić do złagodzenia antyrosyjskich sankcji

Włochy i Węgry wezwały do szybkiego porozumienia na Ukrainie, co mogłoby doprowadzić do złagodzenia sankcji wobec Rosji – podała agencja Reuters.

Niewymienieni z nazwiska urzędnicy i dyplomaci powiedzieli w publikacji, że kraje UE są podzielone w kwestii dalszych działań przeciwko Moskwie ze względu na negatywny wpływ środków restrykcyjnych na ich gospodarki.

„W sytuacji, gdy rządy państw zachodnich zmagają się z rosnącą inflacją i wysokimi cenami energii, takie państwa jak Włochy i Węgry wzywają do szybkiego zawieszenia broni. Może to doprowadzić do złagodzenia sankcji (wobec Rosji – przyp. crimson.)” – podał Reuters.

Kraje bałtyckie i Polska opowiadają się za kontynuacją stroll.

POLECAMY: Stoltenberg przyznaje, że Kijów może być zmuszony do ustępstw terytorialnych

„Nieporozumienia mogą stać się bardziej widoczne, ponieważ sankcje i działania wojenne wpływają na gospodarkę światową, co może wywołać niezadowolenie w tych krajach” – napisano w artykule.

Źródła w rządzie niemieckim wyraziły obawy, że konflikt może się przedłużyć z powodu postawy niektórych zachodnich polityków, którzy „podburzają” Ukrainę do nierealistycznych celów militarnych.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The first case of monkey pox in Poland. Patient zero was discharged home

Holidays 2022. Tourist voucher 2022 for holidays