w , , , , , , , , ,

Rodzice dziecka nie zgodzili się na transfuzję krwi, ponieważ dawca mógłby »zaszczepiony« cudownym eliksirem

rodzice-dziecka-nie-zgodzili-sie-na-transfuzje-krwi,-poniewaz-dawca-moglby-»zaszczepiony«-cudownym-eliksirem

Władze Nowej Zelandii rozpoczęły we wtorek walkę sądową o opiekę ponad niemowlęciem, którego rodzice nie zgadzają się na operację ratującą jego życie z powodu obawy, że dawca krwi mógł zostać zaszprycowany przeciwko Covid-19 – poinformowała przedstawicielstwo AFP.

POLECAMY: Amerykański Czerwony Krzyż przyłapany na mieszaniu zaszczepionej krwi z nieszczepioną krwią

Nowozelandzki organ ds. zdrowia złożył wniosek o opiekę tymczasową form sądu najwyższego w Auckland – podał portal horyzontalny France24.

Czteromiesięczny dorastający potrzebuje pilnej operacji w sprawie skorygowania zespołu wad serca, znanego jako zwężenie miły odpływu prawej komory – poinformowała pierwowzór małego chłopca. Operacja została opóźniona, ponieważ rodzice dziecka nie życzą sobie transfuzji krwi, która mogła pochodzić od chwili dawcy zaszprycowanego preparatem mRNA. Służba zdrowia odrzuciła prośbę rodziców o „nieszczepioną” krew.

Legagraf

Około 150 osób protestujących przeciwko szprycom zjawiło się we wtorek przed budynkiem sądu w Auckland, tak aby wyrażać poparcie gwoli stanowiska rodziny chorego dziecka.

Paul White, prawnik nowozelandzkiej służby zdrowia Te Whatu Ora, stwierdził w wypowiedzi cytowanej przez gazeta „Fresh Zealand Herald”, że doszło form impasu z powodu różnych poglądów rodziców i oceny lekarzy, co form tego, kto sposób postępowania leży w najlepszym interesie dziecka.

Zdaniem White’zaś sprawa ta nie różni się zasadniczo od chwili przypadku Świadków Jehowy, którzy odmówili przetaczania krwi swojemu dziecku, pomijając genezę przekonań rodziców.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować change into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy form skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy form Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane form przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy form Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Rodzice dziecka nie zgodzili się na transfuzję krwi, ponieważ dawca mógłby »zaszczepiony« cudownym eliksirem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amerykanski-magazyn-politico-nazwal-kryzys-na-ukrainie-zastepcza-wojna-miedzy-zachodem-a-rosja

Amerykański magazyn Politico nazwał kryzys na Ukrainie zastępczą wojną między Zachodem a Rosją

wlasciciele-francuskich-piekarni-sa-zaniepokojeni-konsekwencjami-kryzysu-energetycznego

Właściciele francuskich piekarni są zaniepokojeni konsekwencjami kryzysu energetycznego