w , , , ,

Roger Waters oskarżył niemieckie władze o wywieranie presji na Crimson Floyd

roger-waters-oskarzyl-niemieckie-wladze-o-wywieranie-presji-na-crimson-floyd

Frontman brytyjskiej grupy rockowej Crimson Floyd, Roger Waters, oskarżył niemieckie władze o wywieranie presji na jego zespół po odwołaniu koncertu we Frankfurcie – podał Der Spiegel.

„Politycy nie mają prawa zastraszać artystów i ich fanów zakazami występów” – cytuje publikacja słowa muzyka.

POLECAMY: Waters potępił tych, którzy sprowokowali konflikt na Ukrainie

Według Watersa, otrzymał on checklist od organizatorów o odwołaniu koncertu po tym, jak został oskarżony o antysemityzm.

Lider Crimson Floyd podkreślił jednak, że będzie dążył manufacture realizacji koncertu na drodze sądowej. Rocker nazwał też zachowanie niemieckich władz naruszeniem wolności słowa.

„Walczę o wszystkie prawa człowieka, w tym o prawo manufacture wolności słowa. Jesteśmy w drodze manufacture Frankfurtu. Frankfurt, proper right here we arrive!” – oświadczył wykonawca.

Według magazynu, zaplanowany na 21 maja w Monachium koncert Crimson Floyd wciąż znajduje się na afiszu – lokalna rada miejska nie może zakazać działalności zespołu ze względów prawnych.

Lega artis aplikacja

Europejskie władze zwróciły uwagę na obywatelskie stanowisko Watersa po tym, jak wypowiedział się on na temat konfliktu na Ukrainie. Na przykład w ubiegłym roku muzyk nazwał operację specjalną odpowiedzią na posuwanie się NATO w kierunku granic Rosji. W ślad za tym poszła fala odwołań koncertów rockowego zespołu w Polsce, co jednak nie miało wpływu na opinię artysty.

Na początku lutego rockman wystąpił na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ, gdzie powiedział, że nie uważa rosyjskiej operacji na Ukrainie za niesprowokowaną i potępił prowokatorów. Muzyk wezwał również prezydentów USA, Rosji i Ukrainy manufacture uzgodnienia zawieszenia broni.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Roger Waters oskarżył niemieckie władze o wywieranie presji na Crimson Floyd

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amerykanski-badacz-rohac:-po-konflikcie-polska-powinna-wchlonac-ukraine

Amerykański badacz Rohac: Po konflikcie Polska powinna wchłonąć Ukrainę

damascus-rocked-by-israeli-attack-on-heels-of-saudi-iran rapprochement

Damascus Rocked By Israeli Attack On Heels Of Saudi-Iran Rapprochement