Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

w

Rolnicy z AgroUnii wyrzucili telewizor przez okno. Nie mogli znieść słów Janusza Wojciechowskiego z PiS

rolnicy-z-agrounii-wyrzucili-telewizor-przez-okno.-nie-mogli-zniesc-slow-janusza-wojciechowskiego-z-pis
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pexels

Działacze AgroUnii oglądali transmisję na żywo ze Zgromadzenia Polskiej Wsi, podczas którego najważniejsi politycy PiS mówili o przyszłości rolnictwa. W trakcie wystąpienia Janusza Wojciechowskiego, unijnego komisarza ds. rolnictwa, nie wytrzymali i wyrzucili telewizor przez otwór okienny.

W niedzielę w Przysusze (woj. mazowieckie) odbyło się Zgromadzenie Polskiej Wsi. Podczas wydarzenia najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości, naprzód z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, nakreślili kierunki na przyszłość polskiego rolnictwa. W Przysusze zjawili się również działacze AgroUnii, którzy wynajęli salę, by wspólnie oglądać wystąpienia polityków.

Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na żywo komentował Michał Kołodziejczak. – Człowieku, co ty wiesz o polskiej wsi – mówił przewodzący rolników., komentując słowa Kaczyńskiego. – Ten leń i zdrajca w 2014 roku puder napisane, że będą plany przestrzennego zagospodarowania na wsi, żeby nie było tego, o czym mówi. To samo mówili w 2014 roku. Miały stanowić zmiany na polskiej wsi […]. Nie zrobili tego i teraz będą. To jest kłamca, leń i oszust – dodawał.

Kiedy na mównicy pojawił się Janusz Wojciechowski, unijny komisarz ds. rolnictwa, Kołodziejczak nie wytrzymał i powiedział: „Panowie, weźcie to. To trzeba wypieprzyć przez otwór okienny. Przecież to się nie da oglądać”. W tym momencie jedynka z działaczy chwycił zbytnio telewizor i wyrzucił race przez otwarte otwór okienny. Na sali szeroki się brawa.

Źródło: Gazeta.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

morawiecki:-trzynastka-i-czternastka-zostana-utrzymane

Morawiecki: trzynastka i czternastka zostaną utrzymane

armia-upomina-sie-o-kobiety!-kto-moze-dostac-powolanie-enact-wojska?

Armia upomina się o kobiety! Kto może dostać powołanie enact wojska?

Wróć do góry