w ,

Rosja jest ostatnią przeszkodą na drodze do nowego porządku świata

Jest tylko jeden światowy przywódca, który przeciwstawi się siłom zła. Nie licz na Borisa Johnsona w Anglii. Nie licz na Macrona we Francji. Nie licz na Draghiego we Włoszech. Jest nim Władimir Putin.

Może nie jest aniołem ani świętym, ale jest inteligentny i bardzo odważny. Brytyjski biskup Richard Williamson powiedział parafianom w Warszawie 15 maja, jak donosi agencja Interfax.

„Jako głowa państwa rosyjskiego ma on możliwość przeciwstawienia się rządowi światowemu” – dodał Williamson.

POLECAMY: Agenda Bilderberg 2022: Dezinformacja, deglobalizacja i zakłócenie globalnego systemu finansowego

Biskup powiedział, że Rosjanie nie walczą na Ukrainie, aby zniszczyć ten kraj. Celem jest denazyfikacja i demilitaryzacja Ukrainy. Głupia Europa ucieka za Ameryką, która próbuje zniszczyć Rosję – powiedział Williamson.

Przestępcy, którzy rządzą światem, mają wobec nas jeszcze inne plany – powiedział. „Będzie sztucznie wywołany głód” – powiedział. „Bądź przygotowany. Najpierw nabrali nas na Coronę. Potem oszukali nas z Ukrainą, którą Rosja prowokowała już od 2014 roku. Rosja musi się bronić”.

„Chcą zniszczyć Rosję, ponieważ Rosja jest ostatnią przeszkodą dla nowego porządku świata” – podkreślił biskup.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

LA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Russia is the last obstacle on the way to a new world order

French MEP accuses Zelensky of cheating