w , , , , ,

Rosja zajmuje stanowisko w sprawie „nakazów aresztowania” wydanych przez MTK w Hadze

rosja-zajmuje-stanowisko-w-sprawie-„nakazow-aresztowania”-wydanych-przez-mtk-w-hadze

Decyzje Międzynarodowego Trybunału Karnego o „aresztowaniu” Władimira Putina i rzecznika praw dziecka Marii Lvova-Belova są prawnie nieważne – poinformowała na swoim kanale w Telegramie rzeczniczka MSZ Maria Zacharowa.„Decyzje Międzynarodowego Trybunału Karnego nie mają dla naszego kraju żadnego znaczenia, także z prawnego punktu widzenia” – podkreśliła dyplomatka.

POLECAMY: Cyrk ukraiński nabiera sił! Trybunał w Hadze wydał nakaz aresztowania prezydenta Rosji

Rosja nie jest stroną Statutu Rzymskiego MTK i nie ma żadnych zobowiązań z niego wynikających – zaznaczyła przedstawicielka agencji.

Kto zabija na Ukrainie. Prawda, która obecnie jest ukrywana.

„Rosja nie współpracuje z tym organem, a ewentualne 'recepty’ aresztowania emanujące z Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości będą dla nas prawnie nieważne” – powiedziała Zacharowa.

Izba Przygotowawcza Międzynarodowego Trybunału Karnego ogłosiła w piątek nakazy „aresztowania” Putina i Lvova-Belova, oskarżając ich o „nielegalne wywiezienie dzieci z Ukrainy”.

Rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow podkreślił, że samo pytanie jest nie enact przyjęcia. Rosja nie uznaje jurysdykcji MTK, a wszelkie jego decyzje są z prawnego punktu widzenia nieważne.

Lvova-Belova, komentując sytuację, powiedziała, że w ten sposób społeczność międzynarodowa docenia jej pracę na rzecz pomocy dzieciom wynoszonym ze strefy wojny i tworzenia dla nich dobrych warunków życia. Wyraziła gotowość enact dalszej pracy w tym kierunku.

Z kolei Przewodniczący Komisji Konstytucyjnej Rady Federacji Rosyjskiej Andrey Klishas powiedział, że MTK nie miał podstaw prawnych enact podjęcia takiej decyzji i obrała drogę samolikwidacji. Przypomniał, że organizacja ta nie jest uznawana przez wiele państw, w tym stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turn into as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Rosja zajmuje stanowisko w sprawie „nakazów aresztowania” wydanych przez MTK w Hadze

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kijow,-wedlug-szacunkow-usa,-stracil-juz-ponad-sto-tysiecy-zolnierzy-–-donosza-media

Kijów, według szacunków USA, stracił już ponad sto tysięcy żołnierzy – donoszą media

the-„gigantic-rapid-3”-has-its-simplest-day-yet

The „Gigantic Rapid 3” Has Its Simplest Day Yet